Hlavní navigace

Rock Radio rozšiřuje vysílání do Českého Krumlova

[Tisková zpráva] Od března je možné naladit vysílání Rock Radia i v Českém Krumlově a okolí, a to na frekvenci 89,3 FM. Jedná se o dokrývací frekvenci Rock Radia Gold, jedné ze tří stanic rodiny Rock Radií.

Sdílet

„Rozšířením signálu do Českého Krumlova Rock Radio dál posiluje své postavení ve svém ‚domovském‘ regionu, v jižních a západních Čechách,“ vysvětluje Petr Sznapka, programový ředitel Rock Radií. „Rock Radia existují teprve rok a čtvrt, za tuto relativně krátkou dobu se nám podařilo přijít s kvalitním programem, nabídnout zajímavou hudební alternativu a především vytvořit z našich posluchačů fungující komunitu. Podle posledních výsledků RadioProjektu mají Rock Radia více než 150 tisíc posluchačů týdně. Bez dalšího rozšiřování pokrytí je další nárůst poslechovosti pro rádio našeho zaměření jen těžko představitelný,“ dodává P. Sznapka.

Rozšíření vysílání Rock Radií na Českokrumlovsko bude doprovázet komunikační kampaň, jež bude vycházet z aktuálního sloganu Rock Rádií (Rock je slušná muzika) doplněného charakteristickým vizuálem. Do kampaně budou zapojena tištěná média, drop maily, letáky a billboardy. Nedílnou součástí zahájení vysílání Rock Rádií v Českém Krumlově budou také netradiční guerillové aktivity.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).