Hlavní navigace

ROCKEŘI ZAZPÍVAJÍ PRO BARRANDOV TV

[Tisková zpráva] Digitální televize Barrandov ve středu 4. června 2008 pořádá open air koncert na Filmovém festivalu ve Zlíně. „Jde o první z eventů, které představují naši televizi v regionech. Další se uskuteční u příležitosti 43. Filmového festivalu v Karlových Varech“, vysvětlil mluvčí televize Janis Sidovský, jehož funkce se od 2. června spojí s pozicí ředitele marketingu a PR Barrandov TV.

Sdílet

Barrandovský open air koncert ve Zlíně nabídne špičkové kapely a muzikanty. „Pozvání přijali držitelé ceny Anděl Roman Holý a Matěj Ruppert, kteří vystoupí s projektem G-Point Hunters K dalším hostům budou patřit slovenské skupiny Horkýže Slíže a IMT Smile, právě oceněné Zlatou deskou. Na zlínském náměstí Míru, kde se open air koncert od 17:30 uskuteční, bude umístěna ledková obrazovka s projekcí webu ukazse.tv. Na tento web amatérského videa umístilo svůj film už přes 100 uživatelů. Nejlepší z nich vyhrávají každý týden 5.000,– Kč a získávají navíc šanci svůj snímek odvysílat v digitální televizi Barrandov TV. Vstup na koncert je volný.

Shrnutí: 4. června 2008, 17:30, náměstí Míru, Zlín – Open air koncert Barrandov TV – G-Point Hunters (Roman Holý, Matěj Ruppert a Tereza Černochová), Horkýže Slíže, IMT Smile, projekce amatérských filmů z webu ukazse.tv vstup volný.