Hlavní navigace

Rodina.cz a Baby-cafe.cz členy nové internetové sítě Familynet

[Tisková zpráva] Společnost Media House spustila novou síť internetových titulů Familynet, která zahrnuje populární rodinné servery Rodina.cz (www.rodina.cz) a Baby-cafe.cz (www.baby-cafe.cz) a webový magazín Naše děti (www.nase-deti.cz).

Sdílet

Síť je zaměřena na tituly s tematikou rodiny, péče o děti a jejich zdraví, volný čas a vzdělávání. Návštěvnost celé sítě serverů Familynet dosahuje 400 tisíc reálných uživatelů za měsíc, týdenní garance počtu zobrazení všech reklamních formátů je 800 tisíc impresí. Návštěvnost sítě Familynet ověřuje nezávislé měření NetMonitor a společnost Media House je členem Sdružení pro internetovou reklamu.

O společnosti Media House
Společnost Media House obchodně zastupuje síť internetových titulů a časopisů Outdoornet, do které patří nejčtenější média v oboru: časopisy Free Magazine, Horydoly, Lime, Peloton a Treking s celkovou čteností 170 tisíc čtenářů a internetové portály Equichannel.cz, Freeride.cz, Horydoly.cz, HoryInfo.cz, Kolo.cz, Koupani.cz, Lezec.cz, Mountainbike.cz, MTBS.cz, OutdoorForum.cz, Raft.cz, Reky.cz, Skinet.cz, Tatry.cz, Treking.cz a Turistika.cz s celkovým zásahem 650 tisíc reálných uživatelů. Od 1. ledna 2010 byla spuštěna síť internetových titulů Familynet, která zahrnuje populární rodinné servery Rodina.cz, Baby-cafe.cz a Naše děti. Společnost Media House je členem Sdružení pro internetovou reklamu, její internetové tituly jsou měřeny nezávislým měřením NetMonitor a stoprocentním vlastníkem této firmy se sídlem v Praze je Ondřej Turek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).