Hlavní navigace

Rodina.cz získala významné výroční ocenění

[Tisková zpráva] (Praha 29. listopadu 2006) Internetový portál pro rodiče Rodina.cz zvítězil v hlasování uživatelů českého Internetu a v kategorii Specializované zpravodajství získal hlavní cenu českého Internetu – Křišťálovou lupu 2006.

Sdílet

V anketě Křišťálová lupa, která má za cíl vyzdvihnout nejužitečnější projekty na českém Internetu, dále zvítězily Google.cz jako nejlepší vyhledávač, Email.seznam.cz jako nejlepší freemail, iDnes jako nejlepší zpravodajský web či Vodafone.cz jako nejlepší firemní web. Osobností roku byl vyhlášen majitel Seznamu.cz Ivo Lukačovič. Ceny byly předány na slavnostním večeru v pražské restauraci Mánes.

Ve všech těchto kategoriích hlasovali čtenáři. Dvě ceny udělila odborná porota složená ze 60 osobností českého internetu.

„Vítězství v anketě a obliba, které se nám dostává od českých internetových uživatelů, nás velmi potěšily a povzbudily,“ uvedl ke zveřejněným výsledkům majitel serveru Ing. Jiří Pavlín a doplňuje: „Jsme rádi, že současná Rodina.cz, jejímž posláním je nalézat témata a informace, kterých se českým rodičům stále nedostává a poskytovat je co možná v nejpříjemnější formě, je v současné době pro české uživatele nepřehlédnutelná.“

Internetový deník Rodina.cz přináší již 8 let na adrese www.rodina.cz nezávislé informace pro současné i nastávající rodiče a tipy pro všechny, kteří věnují svůj čas dětem. Během této doby se stal centrem českých rodičů na internetu – místem, kde si mohou vyměnit názory a zkušenosti, poradit se s odborníky, založit si svá rodinná fotoalba nebo třeba psát vlastní rodinné deníky.

Základem projektu jsou redakční články, doplněné o informace, na kterých se v současné době podílí celá řada významných subjektů – především nakladatelství Portál, Středisko náhradní rodinné péče či mateřská centra, která sdružují aktivní maminky po celé republice.

Kromě článků předních dětských psychologů, lékařů, informací o zdravé výživě i škole, nápadů pro tvořivou činnost i aktivity, tipů na procházky a výlety, jsou velmi oblíbená diskusní fóra, kde si rodiče vyměňují názory, zkušenosti, rady a nápady z výchovy jejich dětí. Velká pozornost je věnována také období těhotenství, na stránkách je možné například nalézt online těhotenský kalendář a hodnocení všech českých porodnic.

Nejoblíbenější službou je Emailový průvodce rodičovstvím, který rodičům bezplatně a pravidelně zasílá informace vztahující se k právě aktuálnímu věku jejich dětí nebo stádiu těhotenství.

Podle oficiálního auditu iAudit (Taylor Nelson Sofres) server www.rodina.cz měsíčně nyní navštíví přes 182 000 unikátních uživatelů, kteří přečtou za měsíc více než 6 miliónů stránek. Rodina.cz také patří mezi servery, na nichž uživatelé stráví nejdelší čas.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).