Hlavní navigace

Rodina iDNES.cz se rozrostla o TOPFUN

[Tisková zpráva] V úterý 24.10.2006 spustili zpravodajský portál iDNES.cz a společnost DIVIDA s.r.o. na internetové adrese http://topfun.idnes.cz společný portál legální internetové DVD půjčovny v České republice.

Sdílet

Obsáhlou nabídkou filmů k vypůjčení či stažení se projekt topfun.idnes.cz řadí k největším v Čechách. V současné chvíli je k dispozici cca 600 titulů a návštěvníci zde naleznou všechny filmové kategorie – komedie, filmy pro pamětníky, horory, dobrodružné, filmy „pro pamětníky“, historické, dokumenty, sci-fi, seriály atd., pro nejmenší diváky nechybí pohádky a večerníčky. Databáze se stále rozšiřuje, denně přibude cca 10 filmů různých kategorií.

Služba je určena pro uživatele vysokorychlostního internetu, tj. s připojením alespoň od rychlosti 512 kb.

Topfun.idnes.cz jako jediný portál tohoto druhu nabízí uživatelům možnost výběru ze tří forem plateb – platba přes SMS, převodem z účtu na účet či platební kartou.

Na stránkách topfun.idnes.cz je možné, kromě nabídky filmů, stáhnout také hry a vyzváněcí melodie. V první polovině listopadu nabídku doplní služba stahování hudby od předních hudebních vydavatelství SONY BMG a Warner Music.

Cílem tohoto společného projektu je nabídnout uživatelům internetu portál plný zábavy s co nejširší nabídkou titulů k legálnímu stažení.