Hlavní navigace

Rodina Reaganova má Spravedlnost v krvi

[Tisková zpráva] Na obrazovky Televize Prima LOVE míří seriál Spravedlnost v krvi (Blue Bloods), který se věnuje osudům několika generací policejní rodiny Reaganových z New Yorku. Francis „Frank“ Reagan (Tom Selleck) je policejní ředitel a hlava celého klanu. Obou těchto povinností se snaží zhostit diplomaticky. Politické čachry a zásahy jeho otce mu to ovšem příliš neusnadňují. Než se přidal k newyorské policii, prošel jako příslušník námořnictva vietnamskou válkou. Je vdovec a v současnosti má poměr s reportérkou Kelly (Andrea Rothová), která se od něj snaží získat pikantní příběhy, ještě než se dostanou na veřejnost. Frank má čtyři dospělé děti: Dannyho, Erin, Jamieho a Josepha. První díl s názvem Reaganův zákon uvidíte na Prima LOVE ve středu 5. 10. od 21.45 hod.

Sdílet

Jeho chloubou i starostí je Danny (Donnie Wahlberg), špičkový detektiv, který je někdy příliš paličatý a nedodržuje předpisy. Danny také sloužil u námořnictva a zažil boje v Iráku. Je ženatý s Lindou (Amy Carlsonová) a mají dva syny.

Jediná dcera Erin (Bridget Moynahanová) pracuje na státním zastupitelství na Manhattanu, kde stíhá mnoho zločinců, které Danny zatkl. Erin radí otci i bratrům v právních záležitostech. Čerstvě se rozvedla a vychovává dceru Nicky.

Nejmladší syn Jamie (Will Estes) nedávno dostudoval práva na Harvardu, ale lukrativní kariéře se nevěnuje – dal se v duchu rodinné tradice k policii. Právě dokončil policejní akademii a jako zelenáč se zaučuje u seržanta Anthonyho Renzulliho, který je drsný, ale férový. Myslí si, že má Jamie potenciál stát se dobrým policistou. Jamie byl zasnoubený se Sydney (Dylan Mooreová), spolužačkou z Harvardu, jenže mu dala košem.

Henry (Len Cariou) je Frankův otec a bývalý policejní ředitel, který se obvykle synovi a vnoučatům snaží radit. Frankův prostřední syn Joe byl rovněž policejní detektiv a zemřel při výkonu služby, když se zapletl do vyšetřování FBI. Zkorumpovaní policisté Joea zavraždili v momentě, kdy se dostal příliš blízko jejich odhalení.

Jamiemu se náhle změní život – FBI ho požádá, aby se zapojil do utajené operace a pokračoval v Joeově pátrání. Jamie se proto se sestrou Erin tajně pustí do vyšetřování podezřelé skupiny zkorumpovaných policistů, kteří založili bratrstvo Modrých templářů. Ani jejich otec netuší, jak to ovlivní osudy rodiny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).