Hlavní navigace

Rodina Reaganova má Spravedlnost v krvi

[Tisková zpráva] Na obrazovky Televize Prima LOVE míří seriál Spravedlnost v krvi (Blue Bloods), který se věnuje osudům několika generací policejní rodiny Reaganových z New Yorku. Francis „Frank“ Reagan (Tom Selleck) je policejní ředitel a hlava celého klanu. Obou těchto povinností se snaží zhostit diplomaticky. Politické čachry a zásahy jeho otce mu to ovšem příliš neusnadňují. Než se přidal k newyorské policii, prošel jako příslušník námořnictva vietnamskou válkou. Je vdovec a v současnosti má poměr s reportérkou Kelly (Andrea Rothová), která se od něj snaží získat pikantní příběhy, ještě než se dostanou na veřejnost. Frank má čtyři dospělé děti: Dannyho, Erin, Jamieho a Josepha. První díl s názvem Reaganův zákon uvidíte na Prima LOVE ve středu 5. 10. od 21.45 hod.

Sdílet

Jeho chloubou i starostí je Danny (Donnie Wahlberg), špičkový detektiv, který je někdy příliš paličatý a nedodržuje předpisy. Danny také sloužil u námořnictva a zažil boje v Iráku. Je ženatý s Lindou (Amy Carlsonová) a mají dva syny.

Jediná dcera Erin (Bridget Moynahanová) pracuje na státním zastupitelství na Manhattanu, kde stíhá mnoho zločinců, které Danny zatkl. Erin radí otci i bratrům v právních záležitostech. Čerstvě se rozvedla a vychovává dceru Nicky.

Nejmladší syn Jamie (Will Estes) nedávno dostudoval práva na Harvardu, ale lukrativní kariéře se nevěnuje – dal se v duchu rodinné tradice k policii. Právě dokončil policejní akademii a jako zelenáč se zaučuje u seržanta Anthonyho Renzulliho, který je drsný, ale férový. Myslí si, že má Jamie potenciál stát se dobrým policistou. Jamie byl zasnoubený se Sydney (Dylan Mooreová), spolužačkou z Harvardu, jenže mu dala košem.

Henry (Len Cariou) je Frankův otec a bývalý policejní ředitel, který se obvykle synovi a vnoučatům snaží radit. Frankův prostřední syn Joe byl rovněž policejní detektiv a zemřel při výkonu služby, když se zapletl do vyšetřování FBI. Zkorumpovaní policisté Joea zavraždili v momentě, kdy se dostal příliš blízko jejich odhalení.

Jamiemu se náhle změní život – FBI ho požádá, aby se zapojil do utajené operace a pokračoval v Joeově pátrání. Jamie se proto se sestrou Erin tajně pustí do vyšetřování podezřelé skupiny zkorumpovaných policistů, kteří založili bratrstvo Modrých templářů. Ani jejich otec netuší, jak to ovlivní osudy rodiny.