Hlavní navigace

Rodinný pivovar Bernard s novým webem od FG Forrest

[Tisková zpráva] Avizovaný nový web Rodinného pivovaru BERNARD se uživatelům představí právě dnes, 3. 1. 2011. Pod celý projekt se realizačně podepsala internetová agentura FG Forrest. Prestižního klienta získala na základě vítězství v tendru. Nový web je výsledkem společné tvorby Forrestů a Rodinného pivovaru BERNARD.

Sdílet

Image a kult značky BERNARD byla pro kreativce a marketéry obou společností výzva. Plánovali web tak, aby vnímání značky podpořil a vyvolal následnou požadovanou emoci. Značka BERNARD je pojmem s velkým potenciálem stát se legendou. Je žádoucí, aby vzhled webu tuto skutečnost vhodně zdůraznil. 

Struktuře a logickému uspořádání stránek se věnovali Forresti důkladně. Cílem bylo, aby se uživatel po webu pohyboval intuitivně, nemusel zdlouhavě přemýšlet nad tím, kde co najít a více si tak užíval příjemného stylového prostředí webu, které dokáže odvyprávět příběh piva BERNARD

BERNARD a jeho tým z pohledu FG Forrest: Klient, který ví, co chce a ví, jak toho dosáhnout. To se, samozřejmě projevuje i v jasné představě, jak má vypadat firemní online komunikace. Celý web je společným dílem FG Forrest a Rodinného pivovaru BERNARD.  

Na aktualizaci a jednoduchou správu obsahu nové prezentace Rodinného pivovaru Bernard dohlíží Edee CMS, redakční systém z dílny FG Forrest. Ten umožní velmi jednoduše a uživatelsky přívětivě doplňovat a spravovat obsah webu. Je prověřen na mnoha referenčních projektech.  

„Tuhle spolupráci jsem si moc užil. Bylo fajn vytvářet web s klientem, který ví, co chce a zároveň si nestojí paličatě na svém a nechá si od Vás poradit. Pro mě tedy příjemná práce se super výsledkem, který si pochvaluje i klient“, zrekapituloval spolupráci na projektu Michal Šíma, Project Manager společnosti FG Forrest. 

„Nejtěžší byl samotný tendr na výběr agentury. Následná spolupráce s FG Forrest byla již o synergiích a následné spoluprácii. S výsledkem jsme spokojeni a věříme, že nový web podpoří kult značky BERNARD“, dodává Mgr. Zdeněk Mikulášek, PR Manager Rodinného pivovaru BERNARD.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).