Hlavní navigace

Romantický večer s Leošem Marešem!

[Tisková zpráva] Kateřina Vlková z České Lípy bude jistě dlouho vzpomínat na neopakovatelný zážitek! Stala se vítězkou soutěže O luxusní večeři s hvězdou SuperStar a strávila romantický večer ve společnosti nejoblíbenějšího moderátora u nás, Leoše Mareše! Samotné večeři navíc předcházela profesionální péče, jakou zažívá jen opravdová star!

Sdílet

Praha, 25. března 2011 – Nezapomenutelný romantický večer ve společnosti nejoblíbenějšího českého spíkra a moderátora druhé řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar Leoše Mareše prožila Katka Vlková z České Lípy. Výherkyni soutěže O luxusní večeři s hvězdou SuperStar se po příjezdu do Prahy dostalo naprosto profesionální péče, jakou zažívá jen opravdová hvězda – vlasový stylista značky Redken Petr Vacátko a vizážistka dekorativní kosmetiky Maybelline Renata Zelinková proměnili Katku k nepoznání. Poté nasedla do připravené limuzíny, která ji dovezla do restaurace, kde na ni už Leoš čekal.

„Celý večer předčil moje očekávání. Leoš na mě působil jako velký sympaťák a našli jsme i spoustu společných témat,“ svěřila se šťastná výherkyně Katka. Ani Leoš Mareš neskrýval své sympatie. „Byl jsem příjemně překvapen. Zpočátku byla sice Katka trochu nervózní, ale pak se uvolnila a bylo to fajn,“ prozradil.