Hlavní navigace

Ronald S. Lauder a CME obdrželi cenu Emmy

[Tisková zpráva] Hamilton, Bermudy: 21. listopadu 2006 - Ronald S. Lauder a Central European Media Enterprises Ltd. (CME) dnes obdrželi od Mezinárodní akademie televizního umění a věd cenu Emmy 2006 za průkopnictví v rozvoji nezávislého televizního vysílání ve střední a východní Evropě. V newyorském hotelu Hilton, před tisícem diváků, ji Ronaldu Lauderovi předal Richard Parsons, předseda CEO Time Warner.

Sdílet

“Jménem všech spolupracovníků z CME bych chtěl poděkovat Mezinárodní Akademii pro televizní umění a vědu za uznání našich úspěchů,” řekl zakladatel CME a její předseda Ronald S. Lauder. “Úspěch CME byl a nadále bude přímo spojen s ohromným úsilím našich lokálních zaměstnanců a s podporou našich diváků. Tato cena se stává odrazem odvahy a síly všech lidí ve střední a východní Evropě.”

Víra Ronalda S. Laudera, že diváci střední a východní Evropy budou chtít po uskutečněné demokratizaci ve svých zemích slyšet nezávislý hlas, se potvrdila nad očekávání. Dnes oceněné stanice CME zasahují ve svých regionech na 91 milionů lidí. Úspěch společnosti v těchto zemích odpovídá její obchodní strategii, která je založena jak na úzké spolupráci s místními partnery, tak na důrazu na vysílání nezávislých zpráv a domácí produkci. Její televizní stanice také ručí za to, že všechny programy, včetně filmů a televizních seriálů z celého světa, jsou pečlivě upraveny podle národního vkusu, zájmu a kultury.

CME a její místní partneři řídí třináct předních televizních společností v šesti zemích střední a východní Evropy s celkovým počtem obyvatel cca 91 milionů lidí. Televizní stanice společnosti jsou v Chorvatsku (Nova TV), České Republice (TV Nova, Galaxie Sport), Rumunsku (PRO TV, Acasa, PRO Cinema), Slovensku (Markíza), Slovinsku (POP TV, Kanal A) a Ukrajině (Studio 1+1, Studio 1+1 International, Kino, City). CME je vedeno v NASDAQ a na Pražské Burze pod symbolem “CETV”.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).