Hlavní navigace

Router Linksys E4200 vlajkovou lodí domácích sítí u AT Computers

[Tisková zpráva] Ostrava, 17. 2. 2011 – Společnost AT Computers uvedla na český a slovenský trh novou vlajkovou loď mezi routery pro domácí sítě – Linksys E4200 Maximum Performance Dual-Band Wireless-N Router.

Sdílet

Tento router je navržený tak, aby poskytoval maximální výkon při práci se všemi domácími zařízeními, jakými jsou internetové televize, oblíbené tablet PC, herní konzoly, chytré telefony, zařízení pro VoIP atd. Linksys E4200 nejen zvyšuje výkon sítě a její dosah, ale poskytuje také nejvyšší rychlost na trhu až do 450 Mb/s (5 GHz) pro bezproblémové sledování streamovaného videa, hudby a pro hraní. 

Nový  router je nabitý nejnovějšími technologiemi, jako je simultánní  N Dual-Band. Pro dosažení maxi­málních rychlostí a pro eliminaci mrtvých bodů je router vybavený čtyřmi gigabit porty a až šesti anténami. Linksys E4200 se navíc vyznačuje novým designem, který kombinuje ladné křivky s pokročilou funkcionalitou. 

Další novinkou je jeho USB výbava, díky které k němu jednoduše připojíte externí disk a přeměníte ho tak v domácí multimediální server. Můžete tak přehrávat hudbu či filmy kdekoli v domácnosti. 

Technické  parametry:

  • Maximální výkon až do 300 Mb/s (2,4 GHz) a až do 450 Mb/s (5,0 GHz)
  • Simultánní N Dual-Band (2,4 a 5,0 GHz) se čtyřmi 10/100/100 gigabit porty
  • 3×3 interní MIMO konfigurace na 5,0GHz pásmu pro ideální výkon streamovaného HD videa, her a hlasu
  • Interní a externí zesilovače pro maximální rychlost a dosah pokrytí
  • Šest antén pro maximální dosah signálu
 

Zařízení pořídíte za cenu 3516 Kč (144,74 eur) bez DPH. 
  
 

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).