Hlavní navigace

ROZHLASOVÉ JARO V REGIONU SE STĚHUJE DO KUTNÉ HORY

[Tisková zpráva] Mobilní studio, z něhož Český rozhlas Region vysílal po celý uplynulý týden z kolínského Karlova náměstí, se na další týden (29. 3. – 2. 4.) stěhuje do Kutné Hory. Všechny posluchače i ostatní obyvatele města čekají na Palackého náměstí rozhovory se zajímavými hosty, autogramiády moderátorů Regionu i soutěže o ceny.

Sdílet

„Program kutnohorské části odstartuje Tandem Jana Rosáka, který v našem mobilním studiu přivítá po pondělní deváté hodině držitelku světového rekordu v běhu na 800 metrů Jarmilu Kratochvílovou,“ slibuje koordinátor projektu Petr Jindra a doplňuje: „Dalšími z téměř třiceti hostů budou například vinař Lukáš Rudolfský, šéf Galerie Středočeského kraje Jan Třeštík, kutnohorský arciděkan Jan Uhlíř, starosta Ivo Šalátek (v úterním pořadu „K věci“ s Tomášem Pancířem) nebo zpěvák Luboš Pospíšil.“

Na kutnohorském Palackého náměstí se v improvizovaném studiu vystřídají i zástupci několika kutnohorských muzeí – stříbra, alchymie, loutek nebo kočárků.

Všechny příznivce Českého rozhlasu Region potěší také naše moderátorské hvězdy. V pondělí se můžete těšit na autogramiádu Jana Rosáka (v 10:00), úterní odpoledne na Palackého náměstí stráví Eduard Hrubeš (15:15) a po čtvrteční 14. hodině přijede radit s hubnutím i podepisovat fotografie doktorka Kateřina Cajthamlová.

Pro děti je připravena atrakce v podobě skákacího hradu a pro dospělé soutěže o zajímavé ceny.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Středočeského kraje. V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut, regionální předpověď počasí a dopravní servis), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, dále rozhovor K věci Tomáše Pancíře s významnou osobností veřejného života na aktuální středočeské téma, pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Český rozhlas Region vysílá ve středních Čechách na frekvencích Mělník 87,6; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM.

Český rozhlas Region – rádio vašeho kraje – www.cesky-rozhlas-region.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).