Hlavní navigace

Rozjet byznys v IT půjde snadněji: Tech Data nabízí novým resellerům 100tisícový úvěr

[Tisková zpráva] Jeden z největších IT distributorů v zemi se odhodlal k odváženému kroku: nabízí novým resellerům úvěr 100 000 korun na nákup zboží. Jsme v dobré finanční kondici a chceme pomoci rozjet IT byznys zdola, hlásí z Tech Data Distribution. Úvěr bude kombinován s dalšími benefity: extra body ve věrnostním programu, letními slevami a bonusem za první objednávku. Tech Data posílena výsledky CZECH TOP 100 a TOP 100 ICT společností: Je trojkou mezi českými IT firmami a 89. největší českou společností vůbec.

Sdílet

Praha, 22. června 2009 – Do konce léta budou moci noví reselleři Tech Data Distribution, jedné z největších českých distributorských firem v oboru ICT, využít speciální nabídku, kterou pro ně společnost připravila. Na nákup zboží si mohou vypůjčit – přímo od Tech Data Distribution – až 100 000 korun.

Nabídka platí pro všechny nové IT resellery a účastníky Reseller Fora 2009, kteří se u Tech Data zaregistrují od 1. června do 31. srpna 2009. Kredit na nákup zboží jim umožní rozjet svůj byznys a představit svým zákazníkům širší portfolio výrobků. Tech Data jim k tomu navíc přidá balíček dalších letních benefitů: levnější a rychlejší dopravu v rámci služeb eReseller, bonus pro první nákup, prémiových 100 bodů ve věrnostním programu Tech Data Dreams a slevy na konkrétní produkty, které dosahují až 15 %.

„Tak jako držíme své pozice v České republice, daří se Tech Data Corporation i celosvětově. Přes pokles tržeb v celém IT segmentu korporace zvýšila zisk a hodnota jejích akcií se zdvojnásobila. Tech Data Distribution je v dobré finanční kondici a chceme, aby to pocítili i naši reselleři. Věříme, že právě díky našemu kreditu na zboží budou moci nastartovat svůj byznys, zatraktivnit nabídku a přilákat zákazníky. V tom chceme stát pevně za nimi,“ říká generální ředitel Tech Data Distribution Martin Tolar.

Tech Data vyšla posílena také ze dvou prestižních anket, které byly zveřejněny minulý týden. Podle žebříčku časopisu ComputerWorld je Tech Data Distribution třetí největší českou firmou v oboru ICT. Společnost navíc obsadila 89. místo v žebříčku CZECH TOP 100 nejvýznam­nějších firem v České republice za rok 2008, což znamenalo ve srovnání s minulým rokem postup o celých šest míst.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na: www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).