Hlavní navigace

Rozlučte se se svým kancelářským stolem – Dell představuje nejvýkonnější mobilní pracovní stanici určenou opravdovým profesionálům

[Tisková zpráva] Praha, 5. září 2007 – Společnost Dell dnes představila mobilní pracovní stanici Dell Precision™ M6300. Ta přináší výkon na úrovni stolního pracovní stanice v přenosném balení, což umožňuje technikům, grafikům, vývojářům a dalším odborníkům používat kdekoli své náročné aplikace, bez kterých se jejich podnikání neobejde.

Sdílet

„Zákazníci si pořizují pracovní stanice, protože potřebují mít jistotu, že svou práci zvládnou včas a spolehlivě,“ říká Eric Greffier, ředitel pro zákaznická řešení společnosti Dell EMEA a dodal „Precision M6300 je určen zákazníkům, kteří používají profesionální aplikace a kteří vyžadují maximální výkon, ať jsou kdekoli.“

Pracovní stanice Dell Precision M6300
Řada Dell Precision, která slaví své 10. výročí, byla v průběhu uplynulých osmi let nejprodávanější řadou profesionálních pracovních stanic . Společnost Dell navrhuje a certifikuje pracovní stanice Dell Precision tak, aby na nich mohly běžet nejoblíbenější profesionální aplikace v oblastech jako strojírenství, vědecký a finanční rozvoj, vývoj softwaru a vytváření dalšího digitálního obsahu.

Při konstrukci Precision M6300 byly využity nejnovější použitelné technologie – včetně procesorů, grafiky OpenGL®, displejů a pamětí, vše s cílem přinést zákazníkům vyjímečný výkon, ať jsou kdekoli.

Hlavní charakteristiky Dell Precision M6300

  • Nejnovější 64-bitové procesory Intel® Core™ 2 Duo, Extreme Edition až po X7900 (2,8 GHz) (exkluzivní nabídka pro mobilní pracovní stanice) v kombinaci s diskrétní grafikou NVIDIA® Quadro™ FX1600M OpenGL, od níž se očekává, že u graficky náročných aplikací poskytne zvýšený výkon až o 70 procent.
  • Dvoukanálová paměť s 36-bitovým adresováním, která umožňuje zákazníkům s podporou 64-bit OS využívat celé 4 GB systémové paměti.
  • Vysoce výkonné pevné disky včetně SSD a hardwarově šifrovaných pevných disků.
  • Energeticky úsporné notebooky jsou navrženy tak, aby splňovaly nebo překonávaly normu Energy Star 4.0.
  • Velké širokoúhlé 17-ti palcové displeje s vysokým rozlišením WXGA+ nebo WUXGA s antireflexní úpravou a volitelně s technologií TrueLife™ poskytují vynikající zobrazovací parametry pro 3D grafiku a video, dokonce i za jasného denního světla. Jedná se o obrazovky s nejvyšším dostupným rozlišením od současného předního výrobce.
  • Podpora bezdrátové technologie IEEE 802.11n příští generace, která ve srovnání s 802.11g poskytuje až 5× vyšší výkon

Dostupnost a cena
Model Precisin M6300 je dostupný ode dneška, včetně standardní tříleté služby Next Business Day (servisní zásah na místě u zákazníka v následující pracovní den), za cenu od 52 250 Kč včetně dopravy bez DPH. Více podrobností o najleznete na www.dell.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).