Hlavní navigace

Rozšíření dopravního zpravodajství programu SPORT 5

[Tisková zpráva] Praha 14. května 2008 Program SPORT 5, v současnosti volně vysílající přes satelit ASTRA 1E na pozici 23,50 E, rozšiřuje od zítřka, tj. 15. 5. 2008, pravidelnou součást programového schématu - dopravní zpravodajství.

Sdílet

Ve spolupráci se společností Autoklub Czech Assistance a.s. se podařilo rozšířit spektrum dopravních informací o oznamování urgentních událostí. O vzniku a případném řešení nastalé vážné dopravní situace na silnicích a dálnicích České republiky jsou diváci s velmi krátkým časovým odstupem zpraveni formou pohyblivého titulku, který je neprodleně zařazen do libovolného pořadu programu SPORT 5. Titulek, zvýrazněný grafickým symbolem dopravního kužele, překryje určenou část obrazovky na dobu jedné minuty, aniž by došlo k přerušení vysílaného pořadu.

Pravidelné dopravní zpravodajství o víkendech, které je ve dnech konání automobilových sportovních podniků zařazováno v přestávkách přímých přenosů, bude obsahovat informaci o dopravních omezeních, uzávěrách a dalších dopravních komplikacích, aktuálních pro konkrétní volné dny.