Hlavní navigace

Rozšíření nabídky portálu Seznam.cz o službu Seznam Práce

[Tisková zpráva]

Sdílet

Rozšíření nabídky portálu Seznam.cz o službu Seznam Práce

Společnost Seznam.cz, a.s. připravila novou službu pro uživatele internetu – Seznam Práce. Služba soustřeďuje nabídku a poptávku po zaměstnání, a to výhodně s propojením na databáze významných internetových personálních agentur.

S internetovou burzou práce se můžeme setkat běžně – poptávka po novém zaměstnání a naopak snaha najít zaměstnance prostřednictvím internetu se staly hlavním obsahem řady serverů. Prohledávání databází jednotlivých serverů může být značně zdlouhavá záležitost. Seznam.cz se proto při přípravě služby Seznam Práce rozhodl s ohledem na uživatele vše maximálně zjednodušit. Na http://prace.sez­nam.cz uživatel nalezne soustředěnou nabídku i poptávku významných internetových personálních agentur – Jobs.cz, Jobpilot.cz a CVonline.cz, a to včetně formulářů pro zadávání vyhledávacích kritérií či životopisných údajů. Tyto formuláře pro zadání dat do databází všech zmíněných agentur jsou umístěny společně vždy na jediné stránce.

V sekci Hledám zaměstnance určené pracovníkům personálních útvarů je možné vyhledávat z nabídek uchazečů o práci podle oboru jejich činnosti nebo podle regionu. Sekce Hledám práci pro uchazeče o zaměstnání je rozdělena na část běžných inzerátů a část Horká místa, obsahující nabídku míst s urgentním termínem nástupu. Prohledávání nabídky volných míst je obdobné – podle oboru a regionu. Sekce Životopis je rozdělena na část pro firmy a na část pro uchazeče. Po registraci a přihlášení mají zájemci o zaměstnání možnost přímo vyplnit on-line dotazníky, zaměstnavatelé získají přístup do databáze životopisů – vše s propojením na databáze výše uvedených tří serverů personálních agentur. Službu Seznam Práce doplňuje řada praktických a ověřených tipů a doporučení, jak co nejlépe postupovat při hledání zaměstnání.

Karel Votruba, produktový manažer služby Seznam Práce, dodává: „Změna zaměstnání, jak udávají psychologové, pro mnohé znamená jeden z nejvíce stresujících faktorů v životě. Naším cílem je proto na http://prace.sez­nam.cz nabídnout službu kvalitní, s bohatým obsahem a přitom s co nejpohodlnějším ovládáním z hlediska uživatele.“

Nová služba Seznam Práce je výsledkem spolupráce společností Seznam.cz a internetových personálních agentur LMC Jobs (www.jobs.cz), Jobs & Adverts CZ (www.jobpilot.cz) a CV-Online ČR (www.cvonline.cz).

Seznam.cz, a.s. provozuje nejnavštěvovanější portál českého internetu na http://www.sez­nam.cz, s více než 96 miliony zhlédnutých stránek v listopadu 2000. Nabízí uživatelům zdarma celou škálu praktických služeb: Seznam.cz – katalog a vyhledávání, Můj Seznam – zpravodajství včetně TV programů, předpovědi počasí, kulturních přehledů a kurzů měn, Novinky.cz – internetový magazín, Seznam E-mail, Seznam Sweb – webhosting, Seznam Mapy, Seznam Lidé – vyhledávání lidí, Seznam Software – nabídka volně šiřitelného softwaru, Seznam Soutěž, Seznam Slovník a Seznam Práce. Cílem je poskytovat služby maximálně spolehlivé a uživatelsky přívětivé.

Všechny tiskové zprávy společnosti Seznam.cz, a.s. naleznete na adrese http://reklama­.seznam.cz/tis­k.html

Pro další informace a fotografie kontaktujte, prosím:

Ing. Dagmar Haltmarová Public Relations Manager Seznam.cz e-mail: dagmar.haltma­rova@firma.sez­nam.cz tel.: 02 / 57 31 31 81, fax: 02 / 57 31 31 86, mobil : 0606 726 313

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).