Hlavní navigace

Rozšíření videopůjčovny o tituly Warner Bros a Universal Studios

[Tisková zpráva] Brno, 23. prosince 2010 – Společnost SMART Comp. a. s., provozovatel optické telekomunikační sítě NETBOX, rozšiřuje NETBOX Videopůjčovnu, doplňkovou službu NETBOX Televize, o filmové tituly z produkce společností Warner Bros a Universal Studios.

Sdílet

Filmy jsou zákazníkům k dispozici ve chvíli, kdy zamíří z kin na DVD. Videopůjčovna je tak neustále rozšiřována o nejnovější hity z filmové branže, které si zákazník může objednat pohodlně a zcela jednoduše ze svého obýváku přes NETBOX Televizi.

V současné době je v NETBOX Videopůjčovně k dispozici cca sto filmů společně s dalšími šedesáti v sekci pro dospělé. Nabídka skýtá také populární 3D filmy a žánrově je určena dětem, rodinám i dospělým. Majitelé 3D televizí si mohou od minulého týdne zapůjčit horkou novinku v podobě 3D filmu pro dospělé.

Po objednání je film k dispozici následujících 24 hodin a po tuto dobu si ho zákazník může pustit kolikrát chce. Cena půjčovného je již od 39 Kč.

Prosincová nabídka potěší letošními novinkami, kterými jsou Zelená zóna, Dostaň ho tam, Robin Hood, Repo Men, ale také tituly jako je Mamma Mia!, Harry Potter a Ohnivý pohár nebo Karlík a továrna na čokoládu. V průběhu příštího roku přibude do Videopůjčovny minimálně 50 top titulů z nejslavnějších filmových studií.

„K rozšíření NETBOX Videopůjčovny jsme se rozhodli na základě zvýšené poptávky zákazníků po filmovém obsahu. Naši zákazníci tak nebudou muset chodit pro DVD do půjčoven nebo trafiky, ale film si budou moci půjčit kdykoliv, pouhým stisknutím tlačítka na ovladači k set-top boxu,“ řekl Vítězslav Vojáček, obchodní ředitel společnosti.

Společnost SMART Comp. a. s. je provozovatelem telekomunikační optické sítě NETBOX® ve městech Brno, Praha, Jihlava, Havlíčkův Brod, Olomouc, Zlín a Opava. Nabízí rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s bez omezení stažených dat. Díky své koncepci poskytuje síť NETBOX® spolehlivé triple-play služby (internet, digitální televizi s rozšiřujícími funkcemi a VoIP telefon), které jsou dostupné více než 100 000 domácnostem a firem. Další informace o společnosti a nabídce služeb NETBOX® naleznete na www.netbox.cz.