Hlavní navigace

GTS Novera dále rozšiřuje pokrytí služby Novera duo expres a prodlužuje akční nabídku

[Tisková zpráva] Praha, 29. srpna 2007 – Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera po měsíci opět rozšiřuje dostupnost své služby Novera duo expres. Od 30. srpna bude tato výhodná kombinace standardní telefonní služby s vysokorychlostním připojením k internetu nově přístupná také zákazníkům v Olomouci, Zlíně, Nymburku a Benešově. V Českých Budějovicích, Pardubicích a Karlových Varech pak došlo k rozšíření stávajícího pokrytí.

Sdílet

Služba Novera duo expres je určena pro nejmenší firmy, živnostníky a domácí kanceláře a neexistují u ní limity pro objem přenesených dat. V souvislosti s rozšířením pokrytí byla prodloužena i akční nabídka na zřízení služby a na prvních tisíc zákazníků čeká dárek v podobě telefonu zdarma.

Kombinovaný balíček připojení k internetu a pevné telefonní linky tedy mohou nyní využívat zákazníci v těchto městech České republiky: Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Ostrava, Pardubice, Olomouc, Plzeň, Karlovy Vary, Zlín, Jihlava, Kolín, Ústí nad Labem, Nymburk a Benešov.

„O službu Novera duo expres je mezi malými firmami a živnostníky značný zájem. Proto se ji snažíme nabídnout v co nejvíce městech a zároveň ve stávajících lokalitách postupně rozšiřujeme pokrytí,“ řekl Tomáš Budník, ředitel komerční divize společnosti GTS Novera a dodal: „Žádný uživatel této služby není vázán limitem objemu přenesených dat a protože nechceme zákazníky omezovat i v dalších ohledech, rozhodli jsme se, že stávající akční nabídku na pořízení služby prodloužíme. I zákazníci v nových lokalitách tak mohou službu získat za výhodných podmínek.“

Akční nabídka: 3 Mbit/s za 645 Kč měsíčně včetně telefonní služby a telefonu
V rámci akční nabídky, která byla prodloužena do konce října tohoto roku, je možné získat variantu s připojením k internetu o rychlosti 3072/384 kbit/s včetně telefonní služby za měsíční paušál 645 Kč – tedy za stejnou cenu, za jakou je nyní nabízena základní rychlost 2 Mbit/s. Tato cena pak platí po celou dobu trvání smlouvy, která je uzavřena na 18 měsíců. Zákazník v takovém případě rovněž získá aktivaci služby za pouhou 1 Kč a má možnost volby buď modemu nebo přenesení čísla opět za 1 Kč. Pro prvních 1000 zákazníků je navíc zdarma připraven telefon Microcom DC 4400.

Rychlé připojení, nízké ceny
Internetové připojení je nabízeno ve čtyřech variantách od rychlosti 2048/384 kbit/s do 8192/512 kbit/s. Pro všechny varianty služby Novera duo expres platí, že u nich neexistují limity pro objem stahovaných dat a uživatelé tak mohou využívat vysokorychlostního připojení bez omezení.

Společně s rychlým připojením k internetu nabízí služba Novera duo expres levné volání. Hovorné do pevné sítě je za 0,88 Kč/min, do mobilní pak za 3,80 Kč/min. Zřízení služby je velmi snadné díky možnosti on-line objednání a využití samoinstalační sady. Minimální hovorné v rámci služby Novera duo expres je 200 Kč měsíčně.

Jen jeden účet, stejné číslo
Služba Novera duo expres je podobně jako služba Novera komplet office založena na zpřístupnění místního metalického vedení (LLU) dominantního operátora, které si GTS Novera pronajala a upravila zcela pro potřeby svých zákazníků. Těm tak odpadá nutnost při platbě za odebírané telekomunikační služby hradit paušál za pronájem telekomunikační linky dominantnímu operátorovi, se kterým nyní mohou zcela zrušit svůj smluvní vztah. Za využívaní hlasové a internetové služby Novera duo expres tak platí pouze jeden účet jednomu operátorovi. Při přechodu od dominantního operátora ke společnosti GTS Novera zákazníci navíc nepřichází o své telefonní číslo. To jim je do sítě GTS Novera přeneseno.

Více informací včetně kompletního ceníku je k dispozici na www.gtsnovera.cz. Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).