Hlavní navigace

RTA Ostrava a Moravskoslezský deník pořádají veřejnou předvolební diskusi v Opavě

[Tisková zpráva] V pondělí 22. září 2008 se od 18:00 hodin koná v Opavě sedmá ze série veřejných předvolebních debat, které před letošními volbami do krajských zastupitelstev v českých a moravských městech pořádají Regionální Televizní Agentura (RTA) a regionální Deníky vydavatelství Vltava-Labe-Press (VLP). Mediálním partnerem této i dalších diskusí je internetový deník Česká média a síť internetových novin Regiony24.cz.

Sdílet

Diskuse se zástupci hlavních politických stran v regionu se bude konat v Opavském Loutkovém divadle, Husova 17. Pavel Smolka (OK), Jaroslav Palas (ČSSD), Zbyněk Stanjura (ODS), Petr Adamec (KDU ČSL), Zdeněk Frélich (SZ) a Jitka Hanusová (KSČM) představí divákům své volební programy a budou diskutovat o aktuálních problémech kraje.

Diskuse je otevřená veřejnosti, vstup je volný a diváci mohou k jednotlivým tématům klást své dotazy.

Diskuse bude v živém přenosu vysílána na internetových serverech www.volebni.net, www.rta.cz,www­.ceska-media.cz a www.regiony24.cz, které měly při předešlých veřejných diskusích návštěvnost více než 4500 uživatelů. Jistě je zajímavá také informace, že regionální vysílání sestřihu předvolební diskuse v Královéhradeckém a Pardubickém kraji sledovalo více než 45 000 diváků. To je pro srovnání 84% více než při běžném regionálním vysílání. Patnáctiminutový sestřih půl druhé hodiny dlouhé debaty politiků uvidí diváci RTA Ostrava v úterý 23. září 2008 v 17:40 při každodenním vysílání RTA na kmitočtech sdílených s TV Prima. Průběžné psané aktuální zpravodajství najdete na výše uvedených webových stránkách, stejně jako na stránkách Moravskoslezského Deníku, který přinese také fotoreportáž z akce.