Hlavní navigace

Regionální Televizní Agentura (RTA Zlín) a Valašský Deník pořádají televizní veřejnou předvolební diskusi ve Vsetíně

[Tisková zpráva] V pátek 3. října 2008 se od 18:00 hodin koná ve Vsetíně již šestnáctá ze série veřejných předvolebních debat, které před letošními volbami do krajských zastupitelstev v českých a moravských městech pořádají Regionální Televizní Agentura (RTA) a regionální Deníky vydavatelství Vltava-Labe-Press (VLP). Mediálním partnerem této i dalších diskusí je internetový deník Česká média a síť internetových novin Regiony24.cz.

Sdílet

Diskuse se zástupci hlavních politických stran v regionu se bude konat ve Vsetínském Domě kultury (www.dkvsetin.cz). Vlastislav ANTOLÁK (KSČM), Petr HRADECKÝ (KDU-ČSL), Jaroslav KUBÍN (Starostové a nezávislí pro ZK), Stanislav MIŠÁK (ČSSD), František ŠULGAN (SZ) a Josef SLOVÁK (ODS) budou tentokrát diskutovat především o silniční a železniční dopravě.

Diskuse je otevřená veřejnosti, vstup je volný a diváci mohou k jednotlivým tématům klást své dotazy.

Diskuse bude v živém přenosu vysílána na internetových serverech www.volebni.net, www.rta.cz, www.ceska-media.cz, www.regiony24.cz a valassky.denik.cz, které měly při předešlých veřejných diskusích návštěvnost více než 4.500 uživatelů. Jistě je zajímavá také informace, že regionální vysílání sestřihu předvolební diskuse například v Královéhradeckém a Pardubickém kraji sledovalo více než 45.000 diváků. To je pro srovnání 84% více než při běžném regionálním vysílání. Patnáctiminutový sestřih půl druhé hodiny dlouhé debaty politiků uvidí diváci RTA Zlín v pondělí 6. října 2008 v 17:40 při každodenním vysílání RTA na kmitočtech sdílených s TV Prima. Průběžné psané aktuální zpravodajství najdete na výše uvedených webových stránkách, stejně jako na stránkách Valašského Deníku, který přinese také fotoreportáž z akce.