Hlavní navigace

Regionální Televizní Agentura (RTA Jižní Morava) a Vyškovský deník pořádají veřejnou předvolební diskusi ve Vyškově

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 25. září 2008 se od 18:00 hodin koná ve Vyškově desátá ze série veřejných předvolebních debat, které před letošními volbami do krajských zastupitelstev v českých a moravských městech pořádají Regionální Televizní Agentura (RTA) a regionální Deníky vydavatelství Vltava-Labe-Press (VLP). Mediálním partnerem této i dalších diskusí je internetový deník Česká média a síť internetových novin Regiony24.cz.

Sdílet

Diskuse se zástupci hlavních politických stran v regionu se bude konat ve Vyškovském Kině Sokolský dům (http://www.ki­no.vyskov.cz/). Pavel Březa z KSČM, Jaromír Herzán ze Strany zelených, Václav Horák z KDU-ČSL, Ivan Charvát z ODS a Zdeněk Pavlík z ČSSD představí divákům své volební programy a budou diskutovat o možnostech rozvoje venkova a turistického ruchu na Vyškovsku a dalších aktuálních otázkách Jihomoravského kra­je.

Diskuse je otevřená veřejnosti, vstup je volný a diváci mohou k jednotlivým tématům klást své dotazy.

Diskuse bude v živém přenosu vysílána na internetových serverech www.volebni.net, www.rta.cz, www.ceska-media.cz, www.regiony24.cz a http://vyskov­sky.denik.cz/, které měly při předešlých veřejných diskusích návštěvnost více než 4500 uživatelů. Jistě je zajímavá také informace, že regionální vysílání sestřihu předvolební diskuse v Královéhradeckém a Pardubickém kraji sledovalo více než 45 000 diváků. To je pro srovnání 84% více než při běžném regionálním vysílání. Patnáctiminutový sestřih půl druhé hodiny dlouhé debaty politiků uvidí diváci RTA Jižní Morava v pátek 26. září 2008 v 17:40 při každodenním vysílání RTA na kmitočtech sdílených s TV Prima. Průběžné psané aktuální zpravodajství najdete na výše uvedených webových stránkách, stejně jako na stránkách Vyškovského deníku, který přinese také fotoreportáž z akce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).