Hlavní navigace

RTA Cup 2009 – 1. ročník charitativního fotbalového turnaje médií

[Tisková zpráva] Regionální Televizní Agentura, RTA Východní Čechy, pořádá 4. července 2009 v Přepychách na Rychnovsku 1. ročník charitativního fotbalového turnaje médií RTA Cup 2009. Turnaje se zúčastní týmy českých a slovenských médií.

Sdílet

Součástí turnaje bude charitativní dražba sportovních suvenýrů, do které přispěli přední čeští sportovci a sportovní kluby. Vydražíme dresy s podpisy hráčů AC Sparta Praha, dres a hokejku s podpisem Martina Ručínského, dres s podpisy FC Baník Ostrava, dres s podpisy hráčů HC Moeller Pardubice, model závodního vozu Jana Kopeckého s podpisem, a mnoho dalších zajímavých věcí.

Smyslem charitativní akce je nejen pomoci, ale především ukázat, s jakými problémy se potýkají děti bez domova při završení plnoletosti a odchodu ze svého jediného útočiště, dětského domova. Oslovili jsme dětské domovy z východních Čech, abychom vytipovali chlapce nebo dívku, který/á obdrží částku, usnadňující mu/jí vstup do samostatného a dospělého života. Cílovou částkou chceme přispět především na vzdělávání, proto si ponecháváme smluvně vázanou kontrolu nad užitím a čerpáním peněz.

Zúčastní se týmy: RTA, Sport 5, TV Nova, Český rozhlas, Česká televize, Deník, Slovenská televize, Rozzuřený hlemýžď Přepychy

Program dne:

09:00 – 16:00 – Fotbalový turnaj
12:30 – Letová ukázka historických dvouplošníků
14:00 – Ukázka historické hasičské stříkačky z roku 1909, Soutěž o ceny s pivovarem Primátor
17:00 – Koncert skupiny Eastpark (www.eastpark.cz)
18:15 – Slavnostní vyhlášení výsledků turnaje
18:30 – Koncert skupiny K2 (www.kadve.cz)
20:00 – Charitativní dražba sportovních suvenýrů
20:30 – Taneční zábava se skupinou Strejci