Hlavní navigace

Regionální Televizní Agentura (RTA Jižní Morava) a Břeclavský Deník pořádají televizní veřejnou předvolební diskusi v Břeclavi.

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 2. října 2008 se od 18:00 hodin koná v Břeclavi již patnáctá ze série veřejných předvolebních debat, které před letošními volbami do krajských zastupitelstev v českých a moravských městech pořádají Regionální Televizní Agentura (RTA) a regionální Deníky vydavatelství Vltava-Labe-Press (VLP). Mediálním partnerem této i dalších diskusí je internetový deník Česká média a síť internetových novin Regiony24.cz.

Sdílet

Diskuse se zástupci hlavních politických stran v regionu se bude konat v Břeclavském Kulturním domě DELTA. Vojtěch Adam – nez. na kandidátce KSČM, Kateřina Dubská – SZ, Michal Hašek – ČSSD, Stanislav Juránek – KDU-ČSL, Dymo Piškula – SNK-ED a Milan Venclík – ODS budou tentokrát diskutovat především o stavu jihomoravských silnic.

Diskuse je otevřená veřejnosti, vstup je volný a diváci mohou k jednotlivým tématům klást své dotazy.

Diskuse bude v živém přenosu vysílána na internetových serverech www.volebni.net, www.rta.cz, www.ceska-media.cz, www.regiony24.cz a breclavsky.de­nik.cz, které měly při předešlých veřejných diskusích návštěvnost více než 4.500 uživatelů. Jistě je zajímavá také informace, že regionální vysílání sestřihu předvolební diskuse například v Královéhradeckém a Pardubickém kraji sledovalo více než 45.000 diváků. To je pro srovnání 84% více než při běžném regionálním vysílání. Patnáctiminutový sestřih půl druhé hodiny dlouhé debaty politiků uvidí diváci RTA Jižní Morava v pátek 3. října 2008 v 17:40 při každodenním vysílání RTA na kmitočtech sdílených s TV Prima. Průběžné psané aktuální zpravodajství najdete na výše uvedených webových stránkách, stejně jako na stránkách Břecklavského deníku, který přinese také fotoreportáž z akce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).