Hlavní navigace

Rychlý Internet Zdarma přichází do Brna

[Tisková zpráva] Společnost VOLNÝ, přední alternativní telekomunikační operátor představil zásadní změny ve svém portfoliu ADSL služeb. Zákazníci, kteří se rozhodnou využít vlastní sítě VOLNÝ, získají rychlé internetové připojení zdarma a dostanou šanci výhodně telefonovat. Rychlý Internet Zdarma bude moci využít až 50% domácností v Brně.

Sdílet

Nové ADSL služby společnosti VOLNÝ přinášejí revoluční změny. Zákazník má možnost převést svou telefonní linku k VOLNÝ a získat vysokorychlostní internetové připojení a hlasové služby za výhodné ceny.

Základním produktem, který nově VOLNÝ nabízí, je balíček VOLNÝ Internet Zdarma. Zákazník získává internetové připojení o rychlosti 256/64 Kbit/s zdarma, výhodný tarif pro telefonování a kvalitní modem pro internet a telefonování za výhodnou cenu.

Dalším produktem je balíček VOLNÝ Komplet. Zde si zákazník může vybrat z několika rychlostních tarifů (512/128 Kbit/s, 2048/256 Kbit/s a 10240/512 Kbit/s). U dvou nejvyšších tarifů je neomezený měsíční datový limit. Cena měsíčního paušálu internetového připojení u balíčku VOLNÝ Komplet začíná na 249,– Kč bez DPH.

Dále VOLNÝ nabízí samostatné internetové připojení s názvem VOLNÝ Internet, kde je na výběr z několika rychlostních tarifů. V případě služby VOLNÝ Internet zákazník i nadále platí měsíční paušál za pronájem telefonní linky společnosti Telefonica O2.

Aktivace všech uvedených služeb je zdarma. Služby VOLNÝ Internet Zdarma a VOLNÝ Komplet jsou dostupné na nejmodernější síti ADSL2+. Nově se vlastní síť VOLNÝ rozšiřuje do Brna, kde bude dostupná na 50% území města. Z větší části je pokryté centrum města, dále například Královo Pole, Žabovřesky, Líšeň, Černovice, Maloměřice atd. Celkem se jedná o 773 ulic.

Celkové pokrytí sítí VOLNÝ ADSL2+ činí cca 580.000 telefonních linek, tedy zhruba 20% všech dostupných linek v celé České republice. Vlastní síť VOLNÝ je nyní dostupná v Praze, Brně, Příbrami, Mladé Boleslavi a Kladně. Během následujících týdnů přibude i Ostrava. Plánuje se další rozšíření sítě do dalších měst v České republice.

Síť ADSL2+ umožňuje společnosti VOLNÝ nabízet nejmodernější služby. Do budoucna se bude jednat například o nabídku digitální televize na bázi technologie IPTV (vedení televizního signálu přes internetový protokol). Více informací na www.volny.cz. Detailní informace o pokrytí vlastní sítí VOLNÝ naleznete na http://adsl.vol­ny.cz/adsl-pokryti-ulic/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).