Hlavní navigace

Ryder Cup 2010 na NOVA Sport

[Tisková zpráva] Nejprestižnější golfové utkání dvou kontinentů a jedna z nejsledovanějších sportovních událostí se opět vrací na obrazovky NOVA Sport, která ji jako jediná stanice bude vysílat exkluzivně v ČR a SR. V sérii přímých přenosů od 1. do 3. 10. 2010 uvidí diváci souboje nejlepších golfistů Evropy a Spojených států.

Sdílet

Praha 30.září 2010 – V pořadí 38. Ryder Cup, který proti sobě svede nejlepší golfové profesionály z USA a Evropy se letos odehraje na hřišti Celtic Manor Resort ve městě Newport v jižním Walesu. Utkaní, ve kterém je tým USA v roli obhájce trofeje se bude konat na nově upraveném hřišti, které bylo postaveno přímo za účelem konání Ryder Cupu. Zároveň to také bude poprvé, kdy se Ryder Cup uskuteční ve Walesu. Kapitány týmu jsou letos za Evropu Colin Montgomerie a za tým USA Corey Pavin.

Také letos se o nominace bojovalo až do samého závěru a především v mužstvu Evropy nebylo do poslední chvíle jasné, kdo se probojuje do týmu díky postavení v žebříčku, a kdo dostane od kapitána divokou kartu. Skvělým finišem si nakonec účast zajistil Edoardo Molinari , Luke Donald, Padraig Harrington. V týmu USA byla největší pozornost upřena na rozhodnutí týkající se nominace Tigera Woodse, který má se svou hrou v poslední době vážné.problémy. Tiger se nakonec do týmu dostal a všichni nyní čekají, jak se své role zhostí, a zda mu nezůstane pouze role náhradníka.

Přímé přenosy největší golfové události roku startují na NOVA Sport v pátek 1. 10. 2010.

Přímé přenosy
Pátek / 8:30 – 19:25
Sobota / 9:00 – 19:30
Neděle / 12:30 – 19:00

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).