Hlavní navigace

S Ahoj voláte do USA a Kanady za 1,90 Kč za minutu

[Tisková zpráva]

Sdílet

S AHOJ voláte do USA a Kanady za 1,90 Kč za minutu

Každý zákazník služby AHOJ volá v průběhu celého září 2003 do USA i Kanady za 1,90 Kč/min. Tato cena platí 24 hodin denně, pro volání do pevných i mobilních sítí v USA a v Kanadě.

„Společnost EMEA Telecom, provozovatel služby AHOJ, tímto plní slib zákazníkům, že každý měsíc dostanou novou, ničím nepodmíněnou slevu na některou část ze služeb, které odebírají“, říká marketingový ředitel společnosti EMEA Telecom Miroslav Sadílek.

Takovou cenu nenabízí v současnosti žádný z existujících telefonních operátorů v České republice.

Běžná cena, za kterou uživatelé služby AHOJ volají do USA je 2,90 nebo 3,90 Kč/min, podle toho, jaké zvýhodnění si zvolili. Zvýhodnění v rámci služby AHOJ si zákazníci volí podle toho, kam nejvíce volají, a mohou ho jednou měsíčně měnit pouhým telefonátem (zdarma) na Centrum péče o zákazníky služby AHOJ.

Akční cena 1,90 Kč za minutu pro volání do USA a Kanady není závislá na vybraném typu zvýhodnění a je platná pro všechny zákazníky služby AHOJ.

Více informací naleznete na internetové stránce http://www.ahoj­.cz

O společnosti EMEA Telecom s.r.o.

Společnost EMEA Telecom s.r.o. je českým telekomunikačním operátorem. Poskytuje levné a jednoduché telefonní služby určené pro firmy i domácnosti.

Byla založena v roce 2003 a v témže roce obdržela i licenci k poskytování veřejné telefonní služby pro celé území ČR s platností 20 let.

Společnost vlastní 100% podílem český majitel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).