Hlavní navigace

Nepodceňuj blondýnky: S blondýnkami se cítil jako nahý v trní

[Tisková zpráva] Další dva odvážlivci se budou v pátek večer pokoušet prorazit si cestu mezi padesáti blondýnkami k hlavní výhře – milionu korun. Nenechte si ujít další díl soutěžního pořadu Nepodceňuj blondýnky. Již tento pátek 24. dubna ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Jako první vešel do arény čtyřicátník Jaromír Bönish, prodejní analytik z Ostravy. Jaromír hned v úvodu přiznal, že stát proti padesáti blondýnkám není právě jednoduché: „Původně jsem si myslel, že se budu cítit jak liška v kurníku, ale momentálně se cítím jako nahý v trní…“ Přirovnat dámy k růžím, které jsou sice krásné, ale svými trny mohou zákeřně ranit, bylo trefné. Plavovlásky se rozhodly panu Jaromírovi, ostřílenému matadorovi televizních soutěží, cestu k milionu pěkně znepříjemnit. Jaromír hned na začátku soutěže zdůraznil, že nevidí možnost taktizovat s výběrem otázek. Uvidíme, zda střelba od boku Jaromírovi vyjde… Otázky o slangových výrazech, z dějin výtvarného umění, o zelenině či z politiky zvládl Jaromír na výbornou, ale také blondýnky měly mnoho odpovědí správně. Soutěž nabírala na tempu a blížila se klíčová otázka z fyziky…

Jaké peripetie nastaly na Jaromírově trnité cestě, neprozradíme, ale hodně napoví fakt, že přišla řada na druhého soutěžícího. Sympaťák Jan Rakowski, pětadvacetiletý speditér z Bohumína, to nejprve zkusil na soupeřky po dobrém, ale pak nezbývalo než je vyzvat: „Bude tedy boj!“ Suverénně pak vyřadil první řadu otázkou z fotbalu, druhá otázka ze zeměpisu byla také skvělý zásah. Další řady ale tvořily blondýnky s více správnými odpověďmi, a hra se začala dramatizovat…. Zodpoví Jan i zbývající otázky správně a vyřadí alespoň 25 blondýnek? Dozvíte se tento pátek 24. dubna ve 20 hodin na Primě!