Hlavní navigace

S HTC Wildfire budete blíž svým přátelům

[Tisková zpráva] Sdílejte aplikace, novinky a zážitky s nejnovějším telefonem od HTC

Sdílet

Praha, 18. května 2010 – Společnost HTC Corporation, světový lídr v mobilních inovacích a designu, představila HTC Wildfire. Nový telefon se systémem Android a HTC Sense propojuje nejpopulárnější sociální sítě a umožní vám zůstat na dosah přátelům. HTC Wildfire navazuje na úspěch telefonu HTC Desire a přináší HTC Sense mladší generaci.

„Sociální sítě dnes umožňují přátelit se s více než 400 miliony lidí. Spousta z nich jsou mladí lidé, kteří aktivně sdílí své životy s přáteli na Facebooku,“ říká Florian Seiche, Vice President, HTC EMEA. „HTC Wildfire ve spojení s HTC Sense usnadňuje první kontakt s novými technologiemi. Veškerá komunikace je pohromadě, bez ohledu na to, jestli se jedná o Facebook, Twitter, SMS, obrázky nebo e-maily, což zaručí, že nemusíte nic složitě dohledávat a vždy máte své přátele na dosah.“

S HTC Wildfire budete díky HTC Sense stále v kontaktu s nejdůležitějšími lidmi ve vašem životě. Telefon vychází z potřeb uživatelů a práce s ním je přirozenější a více jednoduchá. S aplikací HTC Friend Stream nezmeškáte žádnou zábavu. Na jedné obrazovce přehledně vidíte novinky ze sociálních sítí Facebook, Twitter a Flickr. Kdekoli budete, HTC Wildfire vám vždy umožní mít přehled o nejnovějších statusech, komentářích, upozorněních a fotkách.

Navíc u každého kontaktu je přehled předchozí komunikace s danou osobou včetně posledních telefonátů, textových zpráv, e-mailů a novinek ze sociálních sítí. Když vaši přátelé zavolají, HTC Caller ID zobrazí jejich profilovou fotku, poslední novinky ze sociálních sítí a datum narození, abyste na nic nezapomněli.

Nově lze doporučit aplikace e-mailem, SMS nebo přes sociální sítě. Vaši přátelé obdrží odkaz a pouhým kliknutím ji mohou nalézt na Android Marketu a stáhnout do telefonu.

Florian Seiche dodává: „Chápeme, že se uživatelé potřebují pomoci vyznat v těch desítkách tisíc aplikací, které jsou aktuálně k dispozici na Android Market. Náš vlastní nezávislý průzkum ukázal, že uživatelé nehledají pouze nejnovější a nejpopulárnější aplikace, ale také aplikace, které používají přátelé. A chtějí je snadno najít a stáhnout. Poprvé tak můžete doporučit nejnovější a nejzajímavější aplikace přátelům i skupinám přátel.“

Nejnovější smartphone od HTC je skvělým pomocníkem pro zobrazování a sdílení fotek na Flickru a pro surfování na internetu. To usnadňuje i 3,2” kapacitní dotykový displej. Pětimegapixelový fotoaparát s automatickým přiblížením a přisvětlovací LED diodou dovoluje zachytit vyjimečné momenty a 3,5 mm audio jack a slot na micro SD karty jsou zárukou, že nikdy nebudete bez oblíbené hudby.

Dostupnost
HTC Wildfire bude v prodeji od třetího čtvrtletí 2010.

O společnosti HTC
HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498. Další informace o společnosti HTC najdete na webových stránkách www.htc.com a www.htc.cz.