Hlavní navigace

S jarem přichází nový C.I.O. Magazine

[Tisková zpráva] Vydavatelství Thomas Taylor, s.r.o. připravilo s příchodem jara změny v časopise C.I.O Magazine. Hlavní změny se týkají vzhledu, obsahu a v neposlední řadě i obsazení postu šéfredaktora.

Sdílet

Nejvíce viditelnou změnou je nový vzhled, který představuje moderní pojetí grafického ztvárnění časopisu. Další a velmi důležitá změna nastala ve vlastním obsahu, který je nyní členěn na tři základní sekce: strategii, management a technologie. Dále upoutá i zcela nová podoba článků ze života CIO (vedoucích IT oddělení, ředitelů IT, IT managementu). Již v dubnovém čísle najdete nové typy článků: jak to vidí CIO s odstupem času, budete znát pohled výzkumných agentur na vývoj podnikového ICT, či jak se připravit na nasazení IT řešení z pohledu managementu. Zcela jistě zaujme i duel mezi CIO a dodavatelem. CIO se také dozví, jak neporušit zákon při sestavování důležitých dokumentů používaných při managementu ICT.

Novým šéfredaktorem časopisu C.I.O Magazine se stal Michal Hrabí, který říká: „Věřím, že C.I.O Magazine v novém provedení zaujme svým dynamickým vzhledem a fundovaným obsahem. Získá si ještě větší čtenářskou základnu a usnadní CIO jejich náročné rozhodování.“ Michal Hrabí vystudoval informatické obory na Masarykově univerzitě v Brně a své zkušenosti získal při spolupráci s vydavatelstvími Computer Press a Grafika Publishing. Ve volných chvílích se věnuje grafickému designu a fotografii.

V časopise C.I.O Magazine i nadále zůstávají klasické rozhovory, případové studie, zkušenosti a témata spojená s úlohou CIO ve firmě. Samotné články v C.I.O Magazinu vznikají v úzké spolupráci se CIO, na základě jejich zkušeností a názorů. Nedílnou součástí časopisu je oborová příloha, která jej doplňuje čtyřikrát ročně. Časopis C.I.O. Magazine spolupracuje s organizacemi sdružujícími CIO – je například mediálním partnerem CACIO (česká asociace CIO).

Thomas Taylor s.r.o.
Thomas Taylor, s.r.o. je odborné vydavatelství IT časopisů a pořadatel IT konferencí. Společnost vydává tituly Computer Business, Upgrade IT, C.I.O Magazine a Software Developer. Pořádá odborné konference: Podnikové aplikace, ERP Fórum, Security Aréna, World of Networking, Group Ware Platform, Software Developer, CIO Forum, Stop-spam, Windows Vista dva roky poté a Security Upgrade. Vyhlašuje anketu IT distributor roku. Každoročně vypravuje letadlo pro IT odborníky na největší veletrh informačních technologií v Evropě na CeBIT.

C.I.O Magazine
Časopis C.I.O vychází jako měsíčník v nákladu 4 000 výtisků v České republice. Časopis je určen pro IT manažery (CIO), firemní management, IT konzultanty, projektové manažery a poradenské společnosti v oblasti IT.