Hlavní navigace

S KPNQwest na Internetu “Mezi zemí a nebem”

[Tisková zpráva]

Sdílet

S KPNQwest na Internetu „Mezi zemí a nebem“

Nová výstava ve WORLD WEBPHOTO GALLERY

Praha, 3. prosince 2001 – Společnost KPNQwest Czechia, která je generálním sponzorem internetové galerie WORLD WEBPHOTO GALLERY provozované společností CD-FOTO BLER na adrese www.wwg.cz., zve všechny příznivce dobré fotografie na poslední letošní výstavu. Od úterý 4. prosince zde své fotografie pod souhrnným názvem „Mezi zemí a nebem“ prezentuje pan Ladislav Kamarád.

Dvacet sedm snímků bude vystaveno ve třech virtuálních sálech do 3. ledna 2002. Autor fotografií hor a přírody vůbec je znám jako držitel mnoha cen z fotografických soutěží. Jeho dosud největší souborná výstava v pražském Mánesu bude překonána výstavou velkoplošných snímků na počátku příštího roku v Ambitu na Jungmannově náměstí. Pan Ladislav Kamarád je pravděpodobně jediný člověk na celém světě, který v osmitisícových výškách fotografuje na formát 6×6 cm středoformátovým aparátem značky Hasselblad.

Výstavní soubor Pavla Štechy O nás, který byl vystaven v Hlavním sále v měsíci listopadu, se stane 4. prosince součástí Stálé expozice.

Generálním sponzorem galerie www.wwg.cz je společnost KPNQwest Czechia, mediálním partnerem informační server Grafika.cz.

Ve Stálé expozici je možné dále nalézt výstavní soubory Jindřicha Štreita, Jiřího Havla, Jadrana Šetlíka, Jana Šibíka, Herberta Slavíka, Dagmar Hochové, Františka Dostála, Romana Sejkota, Josefa Ptáčka, Jaroslava Kučery, Karola Benického, Rostislava a Zlatuše Müller, Vladislava T. Jirouška, Jana Saudka a dalších.

O společnosti KPNQwest Czechia

KPNQwest Czechia s. r. o. poskytuje svým zákazníkům na vysoké profesionální úrovni široké spektrum datových služeb od základního připojení do Internetu, přes Web hosting a další možnosti pro spravování webových aplikací v rámci Datacenter v Praze a Brně, nabídku hlasových služeb až po multimediální přenosy. Díky zapojení do sítě EuroRingů mají klienti KPNQwest Czechia hned v prvním roce nového milénia prakticky neomezený přístup k celoevropské vysokorychlostní optické datové síti, což představuje, především z hlediska očekávaného vstupu České republiky do Evropské unie, řadu konkurenčních vý­hod.

O společnosti KPNQwest

KPNQwest (NASDAQ & ASE: KQIP) je přední panevropská společnost v oblasti datových komunikací a hostingových služeb. Nabízí široké spektrum řešení pro operátory i podnikové sítě, hostovací služby a internetovou konektivitu v rámci 15 zemí Evropy s plynulým napojením na rozlehlou globální síť o délce 180 000 km. Společnost provozuje vlastní síť EuroRingů, nejrychlejší a nejmodernější optickou páteřní infrastrukturu v Evropě, která spojuje 50 důležitých měst v Evropě, a rovněž síť mimořádně bezpečných hostovacích zařízení, tzv. CyberCenter.

Další informace o společnosti KPNQwest najdete na adrese: www.kpnqwest.com.

Elektronická verze této tiskové zprávy je k dispozici na www-stránkách společnosti KPNQwest Czechia (http://www.kpnqwes­t.cz/) a na portálu pro novináře www.PRnet.cz.

Pro další tiskové informace prosím kontaktujte:

Prokop Konopa
ExMise Public Relations
Táboritská 23, 130 87 Praha 3
tel.: (02) 670 92 550
fax: (02) 670 92 348
hot-line: 0603 47 23 33
e-mail: konopa@exmise.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).