Hlavní navigace

S novou službou O2 Business Mail od společnosti Telefónica O2 již nepotřebujete vlastní Exchange server a ještě ušetříte

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika, 28. ledna 2008 - Telekomunikační společnost Telefónica O2 představila novou službu - O2 Business Mail, která je postavena na řešení Hosted Exchange od skupiny Emeldi Group. Jedná se o serverovou aplikaci pro zabezpečené zasílání a správu e-mailů a to včetně ovládání všech pokročilých funkcí od kalendáře přes sdílené složky až po antivirový filtr. Nové řešení bylo vyvíjeno za přispění obou partnerů – společnost Telefónica O2 zajistila konfiguraci svých exchange serverů a Emeldi Group dodala na míru aplikaci Hosted Exchange.

Sdílet

Nově poskytovaná služba O2 Business Mail, vycházející z Emeldi Hosted Exchange nabízí zákazníkům Telefónica O2 stejně dobré podmínky, jako v případě provozování svého vlastního Microsoft Exchange serveru. Výhodou řešení Hosted Exchange od Emeldi Group je výrazné snížení výdajů na školení zaměstnanců a administrátorů a to nehledě na nezbytné investice do nového softwarového a hardwarového vybavení. Další velkou předností nabízeného řešení je snadná integrace do stávající infrastruktury elektronické pošty. Po pouhé změně DNS konfigurace může zákazník začít aplikaci používat v podstatě téměř okamžitě.

V neposlední řadě řešení Hosted Exchange zákazníkovi poskytuje možnost konfigurovat si své e-mailové rozhraní – ať už e-maily, sdílené složky, poznámky a adresáře či další standardní nastavení Microsoft Exchange – vzdáleně přes internet, bez jakéhokoliv omezení.

Přínosy řešení Hosted Exchange pro zákazníka:

  • Dostupnost a spolehlivost jinak nákladného řešení
  • Profesionální řešení i pro malé firmy
  • Finanční úspora pro zákazníka
  • Zvýšená ochrana proti SPAMu a virům v reálném čase
  • Eliminace SPAMu a virů ještě před průnikem firemním firewallem
  • V případě náhlých problémů poskytuje aplikace záložní e-mailové systémy k rychlému zotavení po havárii
  • Rychle reaguje na požadavky elektronického zjišťování a pomáhá při uplatňování interních pravidel

„Řešení Hosted Exchange je dalším jedinečným produktem, který vděčí úzké spolupráci našich nejlepších vývojářů na jedné straně a konzultantů na straně druhé. Těší mne, že jsme s naším týmem mohli být opět u toho a přispět tak k ještě větší spokojenosti zákazníků našeho předního operátora,“ říká Jindřich Šaršon, projektový manager skupiny Emeldi Group.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).