Hlavní navigace

S novou multifunkční podnikovou inkoustovou tiskárnou Epson stojí barevný tisk méně

[Tisková zpráva] Tiskárna Epson Stylus Office BX525WD s oboustranným tiskem, skenováním a kopírováním nabízí menším podnikům nižší náklady na stránku barevného tisku než laserová konkurence*.

Sdílet

29. července 2010 – Společnost Epson uvádí na trh tiskárnu Epson Stylus Office BX525WD, multifunkční inkoustovou tiskárnu určenou pro menší podniky, která bude v prodeji od srpna 2010. S nabídkou velmi rychlého oboustranného tisku, skenování a kopírování poskytuje výkonné řešení s náklady na stránku barevného tisku, které jsou až o 50 % nižší než u laserové konkurence1.

Snadno použitelná tiskárna BX525WD má zásobník papíru s pohodlným předním plněním a obrazovku LCD s úhlopříčkou 6,3 cm, která umožňuje zřetelné a jednoduché procházení nabídek. Může tisknout z paměťových karet a je připravená na zapojení do sítě, aby prostřednictvím sítí Ethernet nebo Wi-Fi mohlo tisknout a skenovat více uživatelů. Součástí je i software Presto! PageManager 9 pro snadnou správu dokumentů a editaci textu naskenovaných materiálů.

Tiskárna BX525WD dokáže tisknou na širokou škálu médií, což jí dodává všestrannost, a k vytváření rychle schnoucích výtisků, které jsou odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a vyblednutí, používá inkoust Epson DURABrite Ultra Ink. Uživatelé mohou šetřit peníze se samostatnými inkoustovými kazetami a inkousty XL pro velkoobjemový tisk s nízkými náklady.

Díky účinnosti výkonu tiskárny BX525WD, potvrzené značkou ENERGY STAR®, se sníží účty za energii i dopad na životní prostředí.

Mo Musa, Product Manager for Small Office Inkjets , k tomu dodává: „S náklady na stranu, které jsou nižší než u většiny barevných laserových tiskáren, představuje BX525WD ideální volbu pro malé podniky, které chtějí rychlou a spolehlivou tiskárnu s nízkými provozními náklady. Může tisknout na nejrůznější média, což je velmi užitečné pro společnosti, které si přejí vytvářet své vlastní marketingové materiály.“

Klíčové charakteristiky tiskárny Epson Stylus Office BX525WD:

 • Rychlý tisk, skenování a kopírování;
 • rychlost tisku dokumentů: 15 stran černobíle nebo 7,1 stran barevně za minutu (podle normy ISO/IEC 24734)2;
 • připravená pro připojení k síti – tisk a skenování prostřednictvím sítě Ethernet a bezdrátové sítě;
 • šetří papír a vytváří oboustranné výtisky s profesionálním vzhledem;
 • nabídka kazet, které naplňují vaše potřeby – včetně inkoustů XL pro velkoobjemový nízkonákladový tis­k;
 • snadno přístupný zásobník papíru s předním plněním;
 • tisk z paměťových karet;
 • úspora se samostatnými inkoustovými kazetami – měníte pouze spotřebovanou­ barvu;
 • inkoust Epson DURABrite™ Ultra Ink zajišťuje rychleschnoucí výtisky odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a blednutí;
 • všestrannější než laserové tiskárny – tiskne na širokou škálu různorodých médií;
 • barevný displej LCD s úhlopříčkou 6,3 cm umožňuje snadné procházení nabídek a funkcí;
 • barevný tisk Epson stojí až o 50 % méně než u laserové konkurence*;
 • snadné sdílení dokumentů a úprava textu s dodávaným softwarem Presto! PageManager 9;
 • energeticky úsporné multifunkční zařízení odpovídající normě ENERGY STAR® snižuje náklady a dopad na životní prostředí.

O společnosti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v široké škále výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronické a krystalové zařízení se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě. Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos v ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://www.ep­son.com

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson měla s pracovní silou 2 400 zaměstnanců ve fiskálním roce 2008 obrat 1,569 miliardy eur. www.epson-europe.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).