Hlavní navigace

S NOVÝMI MONOCHROMATICKÝMI LASEROVÝMI TISKÁRNAMI DELL UŠETŘÍTE ČAS, PENÍZE A MÍSTO

[Tisková zpráva] Dell uvádí tiskárny Dell Laser Printer 1720 a 1720dn, které se ideálně hodí pro tisk v malých firmách, pracovních skupinách a domácnostech .

Sdílet

Praha, 6. března 2007 — Vysoce výkonný laserový tisk pro malé firmy a domácnosti je ode dneška ještě dostupnější se dvěma novými monochromatickými laserovými tiskárnami Dell Laser Printer 1720 a Dell Laser Printer 1720dn. Tyto kompaktní a robustní A4 tiskárny nabízejí mimořádně příznivý poměr ceny a výkonu a nízké provozní náklady. Ode dneška jsou k dostání za 5700 Kč a 7600 Kč bez DPH a dopravného.

Model Dell Laser Printer 1720dn se ideálně hodí pro použití v prostředí pracovních skupin nebo malých firem, protože ve standardní výbavě obsahuje síťovou kartu a umožňuje duplexní (oboustranný) tisk. Hledisko ochrany životního prostředí se pro malé firmy rychle stává stejně důležité jako pro velké nadnárodní společnosti. Právě duplexní tisk pomáhá snižovat spotřebu papíru a tím i dopady na životní prostředí.

„Zákazníci v domácnostech i ve firmách hledají u současných laserových tiskáren vysoký výkon a kvalitu. Zároveň od tiskárny očekávají nízké provozní náklady,“ řekl Michael Buck, ředitel softwaru a periferií ve společnosti Dell EMEA. „Nové laserové tiskárny 1720 a 1720dn navazují na vysoký standard poměru ceny a výkonu, který nastavily oceňované tiskárny řady Dell Laser Printer 1710. Jsme si jisti, že funkční a výkonová vylepšení nových modelů naše zákazníky potěší a naplní jejich očekávání. Dell touto novu řadou pokračuje ve snižování nákladů na tisk ve prospěch svých zákazníků.“

Spolehlivé a robustní
Model Dell Laser Printer 1720 je díky své kompaktnosti a rozměrům ideální pro rychlý osobní tisk v malých nebo domácích kancelářích. Oba nové modely staví na vysoce úspěšné řadě laserových tiskáren Dell 1710/1710n. Nabízejí ještě vyšší výkon s rychlostí tisku až 28 stran A4 za minutu a robustním cyklem využití až 25 000 stránek za měsíc.

Okamžitá produktivita
Nic není tak neproduktivní jako stát u tiskárny a čekat na vytištění dokumentu. Nová funkce Instant Warm-Up tiskáren Dell Laser 1720 a 1720dn zajišťuje, že jsou vždy připraveny k tisku. Zkracuje dobu vytištění první stránky na neuvěřitelných 7,5 sekundy, a to i v energeticky úsporném režimu spánku, v němž zařízení odebírá jen 2% energie vyžadované pro režim tisku.

Vysoké specifikace – nízká cena

Technické specifikace nové tiskárny Dell Laser Printer 1720:

 • Rychlý monochromatický tisk – až 28 stránek A4 za minutu1
 • Ostrý text a jemně vykreslená grafika s rozlišením až 1200×1200 dpi
 • Kompaktní a lehký přístroj – rozměry 396 mm x 345 mm x 254 mm (šířka x hloubka x výška), váha 11 kg včetně standardní kazety s tonerem
 • Robustní – cyklus využití až 25 000 stránek za měsíc
 • Nízké tiskové a celkové náklady na stránku
 • Standardní zásuvka na 250 listů papíru (s možností přidat další zásuvku na 550 listů)
 • K dispozici jsou standardní a vysokokapacitní kazety s tonerem2
 • Široká řada podporovaných operačních systémů
 • Pro tiskárnu je k dispozici lokalizovaná dokumentace v 17 jazycích
 • Standardní záruka 12 měsíců se servisním zásahem na místě u zákazníka, možnost rozšíření záruky až na 5 let
 • K dispozici je volitelný bezdrátový adaptér Dell Wireless Printer Adapter
 • Cena 5700 Kč bez DPH a dopravného

Další specifikace modelu Dell Laser Printer 1720dn:

 • Automatický duplexní (oboustranný) tisk
 • Ethernetové síťové rozhraní ve standardní výbavě – bez nutnosti dokupovat doplňková síťová zařízení
 • Možnost sledování stavu tiskárny po síti a zasílání upozornění a informací o stavu tiskárny e-mailem
 • Podpora rozšíření paměti a dalších písem
 • Cena 7600 Kč bez DPH a dopravného

Všechny laserové tiskárny jsou vybaveny technologií Dell Toner Management System, která automaticky monitoruje úroveň toneru a spotřebního materiálu. Umožňuje tak rychlé a snadné objednání online nebo po telefonu. Všechny síťové laserové tiskárny včetně nového modelu 1720dn obsahují rovněž Dell Printer Configuration Web Tool pro rychlé nastavení, instalaci a konfiguraci.

Další informace a specifikace řady tiskáren společnosti Dell najdete na webu www.dell.com/prin­ters.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).