Hlavní navigace

S PaySecem můžete přispět na konto Bariéry

[Tisková zpráva] 18. března 2008 - Díky modernímu řešení pro platby přes internet PaySec je teď možné jednoduše darovat peníze těm, kteří to opravdu potřebují. S Darovacím tlačítkem mohou uživatelé PaySecu poslat peníze na konto Bariéry, a přispět tak ke zlepšení života handicapovaných lidí.

Sdílet

"Hledali jsme cestu, jak jinak využít PaySec, který byl zatím spojován hlavně s velkými e-shopy a aukčními portály. Proto jsme se spojili s kontem Bariéry a jsme rádi, že PaySec pomůže také našim handicapovaným spoluobčanům a přispěje tak ke zlepšení jejich životních podmínek,“ vysvětluje Leila Goulliová, ředitelka projektu PaySec.

Přes Darovací tlačítko na stránkách konta Bariér mohou uživatelé PaySecu přispět od 20 do 1000 korun. Stačí zvolit částku, zadat své heslo, a peníze okamžitě dorazí příjemci. Vybrané prostředky budou použity na projekty, jejichž hlavním cílem je zlepšení života handicapovaných spoluobčanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti.

Darovat peníze pomocí online plateb PaySec je až neskutečně jednoduché. Stačí si zdarma zřídit svůj PaySec na www.paysec.cz a nabít ho z účtu či kartou. Pak již stačí několikrát kliknout myší a transakce je hotová. Platby přes PaySec jsou levné, neplatí se za ně žádné poplatky. PaySec navíc nezná žádná omezení – registrovat se může každý, bez ohledu na to, u které banky má vedený účet.

Platební a Darovací tlačítko může na svých stránkách používat kdokoli. PaySec tak umožní komukoli, aby provozovateli stránek online zaplatil za stahovaný obsah nebo třeba přispěl na jejich provoz. Jedinou podmínkou je pořídit si svůj PaySec a zdarma si vygenerovat vlastní Platební či Darovací tlačítko. Jakmile je umístěno na webu, návštěvníci s ním mohou přispět pouhým kliknutím myši.