Hlavní navigace

S PaySecem už se dostanete i do oblak

[Tisková zpráva] V Praze dne 20. srpna 2009 - PaySec nyní nabízí svým uživatelům další možnost, jak si zpříjemnit cestování. Navázal totiž spolupráci s Českými aeroliniemi a CLICK4SKY.com a nově nabízí zakoupení letenek na internetových portálech www.csa.cz, www.czechairlines.com a www.click4sky.com. Nákup online letenky se tak ještě zkrátí a zjednoduší.

Sdílet

„Cestování nikdy nebylo snadnější. Uživatelé PaySec si nyní mohou zakoupit letenku téměř okamžitě, protože placení přes PaySec je rychlejší než klasický bankovní převod a pohodlnější než platba kartou,“ popsala Leila Goulliová, ředitelka projektu PaySec.

Kromě letenky lze takto zakoupit i cestovní pojištění, s třicetiprocentní úsporou si zájemci také mohou předplatit případnou nadváhu svého zavazadla. Uživatelé PaySec tak mají na výběr výlet do 129 destinací ve 44 zemích světa a jízdenku do oblak přitom získají během několika málo minut.

„Věříme, že díky této nové vzájemné spolupráci PaySecu s Českými aeroliniemi a CLICK4SKY.com dojde k dalšímu rozšíření internetových plateb a jejich obliba i nadále poroste,“ dodává Leila Goulliová, ředitelka projektu PaySec.

PaySec je moderní systém rychlého a bezpečné placení na internetu. Platby PaySec může využívat úplně každý bez ohledu na to, u které banky má účet. Hlavní výhoda PaySecu je jednoduchost – registrace je otázkou dvou minut. Kromě placení za nejrůznější zboží a služby narůstá také počet plateb mezi samotnými uživateli, například pomocí platebního tlačítka či na nejrůznějších aukcích. Strategickým cílem PaySecu je stát se nejrozšířenější platební metodou na českém internetu.