Hlavní navigace

S PaySecem už se dostanete i do oblak

[Tisková zpráva] V Praze dne 20. srpna 2009 - PaySec nyní nabízí svým uživatelům další možnost, jak si zpříjemnit cestování. Navázal totiž spolupráci s Českými aeroliniemi a CLICK4SKY.com a nově nabízí zakoupení letenek na internetových portálech www.csa.cz, www.czechairlines.com a www.click4sky.com. Nákup online letenky se tak ještě zkrátí a zjednoduší.

Sdílet

„Cestování nikdy nebylo snadnější. Uživatelé PaySec si nyní mohou zakoupit letenku téměř okamžitě, protože placení přes PaySec je rychlejší než klasický bankovní převod a pohodlnější než platba kartou,“ popsala Leila Goulliová, ředitelka projektu PaySec.

Kromě letenky lze takto zakoupit i cestovní pojištění, s třicetiprocentní úsporou si zájemci také mohou předplatit případnou nadváhu svého zavazadla. Uživatelé PaySec tak mají na výběr výlet do 129 destinací ve 44 zemích světa a jízdenku do oblak přitom získají během několika málo minut.

„Věříme, že díky této nové vzájemné spolupráci PaySecu s Českými aeroliniemi a CLICK4SKY.com dojde k dalšímu rozšíření internetových plateb a jejich obliba i nadále poroste,“ dodává Leila Goulliová, ředitelka projektu PaySec.

PaySec je moderní systém rychlého a bezpečné placení na internetu. Platby PaySec může využívat úplně každý bez ohledu na to, u které banky má účet. Hlavní výhoda PaySecu je jednoduchost – registrace je otázkou dvou minut. Kromě placení za nejrůznější zboží a služby narůstá také počet plateb mezi samotnými uživateli, například pomocí platebního tlačítka či na nejrůznějších aukcích. Strategickým cílem PaySecu je stát se nejrozšířenější platební metodou na českém internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).