Hlavní navigace

S třípásmovým PDA GPS telefonem P535 Vám nic neunikne

[Tisková zpráva] Kompaktní chytrý telefon s Windows Mobile 5.0 představuje špičkový výkonný nástroj pro firemní manažery

Sdílet

Praha 3. ledna 2007 – Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední výrobce kompletních 3C řešení, uvádí na trh nový třípásmový PDA telefon P535, který je plně vybaven bezdrátovými funkcemi, GPS navigací a vysoce kvalitním fotoaparátem s automatickým ostřením. Nechybí ani široká škála aplikací pro podnikání i zábavu, a to v mimořádně kompaktním tvaru.

Zůstaňte ve spojení
Chytrý telefon P535, který pomáhá firemním manažerům zůstat i na cestách neustále ve spojení, umožňuje posílání e-mailů, přístup na internet nebo synchronizaci kalendáře a kontaktních informací přes bezdrátovou (802.11b+g) nebo GPRS mobilní síť. Společně se schopností prohlížet a editovat dokumenty Office pak P535 představuje nepostradatelný výkonný nástroj pro mobilní dynamický pracovní režim.

Integrovaná GPS navigace
Systém globální navigace, původně vyvinutý pro vojenské účely, má nyní širokou škálu civilních aplikací pro práci i zábavu. Navigace na místa plánovaných schůzek v cizí zemi, sledování vzdálenosti a rychlosti při jízdě autem, na výletech nebo při joggingu – P535 nabízí zázraky GPS v kapesním provedení.

Integrovaný fotoaparát s automatickým zaostřováním
Integrovaný fotoaparát s rozlišením 2 megapixelů a automatickým zaostřováním je schopen pořizovat nejen kvalitní obrázky, ale slouží také jako skener vizitek, který dokáže z vyfotografované vizitky získat kontaktní informace. To se obzvláště hodí při setkáních s potenciálními klienty.

Snadné šifrování
Společnost ASUS vybavila P535 snadno použitelným proprietárním softwarem a funkcemi. Mezi nejužitečnější z nich patří především tzv. Secret Folder, pomocí něhož může uživatel zašifrovat a chránit citlivé personální a firemní údaje před „příliš zvědavýma očima“.

Špičková platforma
Funkce chytrého telefonu P535 běží na operačním systému Windows Mobile 5.0, špičkové mobilní platformě s velkým množstvím dostupné podpory a softwaru včetně funkcí pro přehrání multimédií. Uživatel se může spolehnout také na flash paměť: data v paměti zůstávají uložena, i když se P535 ocitne zcela bez zdroje energie.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo www.asus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).