Hlavní navigace

S internetovým připojením WIA ADSL již neplatíte za pevnou linku

[Tisková zpráva] Praha, 7. května 2009 - Společnost WIA, inovativní telekomunikační operátor, dnes oznámila radikální změny ve svém portfoliu DSL produktů. Dochází k zásadnímu rozšíření nabídky zejména o pevné připojení bez poplatku za pevnou linku – nahé ADSL. Další novinkou je připojení k internetu s voláním bez paušálu a závazků.

Sdílet

Od dnešního dne nejsou zákazníci již vázáni nutností platit k ADSL připojení ještě pronájem pevné linky, kterou často ani nevyužívali. Současné změny jsou i příležitostí jak získat výhodné telefonování bez závazků, a to prostřednictvím balíčků WIA ADSL Internet NONSTOP + Hlas. V rámci těchto programů mohou zákazníci telefonovat až 300 minut měsíčně zdarma a zakoupit VoIP modem za zvýhodněnou cenu.

„Věříme, že jsme díky těmto úpravám v portfoliu pevného připojení k internetu vyšli vstříc požadavkům našich zákazníků, kterým nyní odpadá nutnost platit za nevyužívané služby. Navíc se ale nezbavují možnosti telefonovat – nabídka internetu s voláním je již od 595 Kč měsíčně. Jistě potěší i skutečnost, že se nám podařilo zajistit bezkonkurenční ceny,“ dodává Filip Malina, obchodní ředitel WIA spol. s r. o.

Kompletní informace o internetovém připojení WIA ADSL Internet NONSTOP a telefonování přes internet bez paušálu a závazků naleznete na webových stránkách http://dsl.wia.cz .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).