Hlavní navigace

Šablony dokumentů pro Microsoft Office XP zdarma

[Tisková zpráva]

Sdílet

Šablony dokumentů pro Microsoft Office XP zdarma

Praha, 21. března 2002 – Šablony, které připravila společnost Microsoft pro uživatele kancelářského balíku Office XP, pomohou firmám i občanům lépe využít možností Microsoft Office a usnadní mimo jiné komunikaci s úřady nebo např. pomohou při pronájmu nemovitostí. Šablony jsou zcela zdarma k dispozici na internetu a jsou aktualizovány dle vašich potřeb.

Na více než 40ti českých a téměř 70ti slovenských šablonách spolupracovala společnost Microsoft s firmami Computer Press, exe, Jurisnet, Nová práca a VYDAS – software. Soubory jsou připraveny podle aktuálních požadavků v češtině a slovenštině a jsou rozděleny do 11 kategorií: Daně – daň z příjmů, Finance, Nemovitosti a byty, Obchodní korespondence, Osobní zájmy, společnost a politika, Šablony elektronické pošty, štítky a pohlednice, Schůzky, kalendáře a projekty, Sociální pojištění, Účetnictví, Zdravotní pojištění a Zprávy, bulletiny a publikace.

Uživatelé Microsoft Office XP se k šablonám mohou dostat dvěma způsoby – první možností je přístup přímo přes web na adresách: http://office­.microsoft.com/cze/Tem­plateGallery/ nebo http://office­.microsoft.com/slo­vakia/Template­Gallery. Na těchto internetových adresách můžete připojit také svůj názor či podnět, jaké další šablony byste v této kapitole uvítali.

Druhým způsobem je pak volba šablon na webu Microsoft.com v podokně úloh v aplikaci Microsoft Word 2002.

Posláním společnosti Microsoft v ČR je přinášet pozitivní změny do každodenního života našich lidí. Kdekoliv lidé pracují, učí se nebo si hrají, usilujeme o usnadnění jejich života prostřednictvím informačních technologií nejvyšší světové úrovně, které jsou lokalizovány nebo přizpůsobeny našemu trhu. Microsoft je připraven přispět ke zkvalitnění vzdělání, zvýšení produktivity práce, pozvednutí konkurenceschop­nosti našich firem a umožnění integrace našeho státu do NATO a EU podporou rozvoje dovedností v oblasti informačních technologií a počítačové gramotnosti v naší zemi.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Pavla Tichá
IMPACT
tel.: 02/ 627 81 85–6
fax: 02/ 225 408 36
e-mail: pavla.ticha@im­pact.cz

Linda Hodíková
IMPACT
tel: 02/ 627 81 85 – 6
fax: 02/ 225 408 36
e-mail: linda.hodikova@im­pact.cz
www.impact.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).