Hlavní navigace

SafeNet rozšiřuje nabídku bezpečnostních řešení

[Tisková zpráva] Americká společnost SafeNet patří bezesporu k leaderům ve svém oboru a během svého více než dvacetiletého působení prakticky vytvořila technologický standard pro virtuální zabezpečené sítě (VPN) a bezpečnou komunikaci.

Sdílet

SafeNet vytvořil první VPN systém pro šifrování na Internetu, který se stal jediným, který je použit na všech úrovních – podle kategorie nároků na produkt. Řešení na bázi SecureIP Technology a CGX bezpečnostní platformy firmy SafeNet si zvolila naprostá většina čelních výrobců technologií pro Internet, poskytovatelů služeb a dodavatelů bezpečnostních technologií. SafeNet tak otevřel na trhu možnost vzájemně kompatibilních, bezpečných komunikací VPN tím, že zabezpečil komunikace od e-obchodu až po komunikace s klasifikovanými daty na vládní úrovni.

SafeNet rozšiřoval portfolio svých řešení také cestou akvizic dalších firem, z nichž tou v minulosti nejvýznamnější bylo převzetí společnosti Cylink, která si vybudovala mimořádně dobré jméno především díky produktům pro pro zabezpečení největších finančních sítí.

Koncem února letošního roku pak SafeNet oznámil další důležitou akvizici, kterou je společnost Ingrian Networks, Inc. Ta se zaměřuje především na oblast Enterprise Data Protection, a postupně navázala technologickou spolupráci s mnoha významnými partnery v daném oboru, jako jsou například společnosti Dell, HP, IBM, Microsoft a Oracle.

Po dokončení celé transakce, k němuž má dojít v průběhu několika příštích týdnů, se Ingrian Networks, Inc. stane součástí SafeNet, Inc. a její řešení budou zařazena mezi produkty SafeNet DARP (Data At Rest Protection) spadající pod Commercial Security Division.

Více informací o produktech Ingrian Networks můžete získat na www.ingrian.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).