Hlavní navigace

Blu-ray přehrávač Samsung BD-P1500 dnes míří na český trh

[Tisková zpráva] Praha, 10. června: Nový Blu-ray přehrávač BD-P1500 dostal zcela nový design, oděl se do decentního hávu klavírní lesklé černé. V souladu s filosofií Samsung, orientovanou na pohodlí zákazníka a zvyšování užitné hodnoty výrobků značky, je Blu-ray přehrávač Samsung BD-P1500 vybaven ethernetovým konektorem, aby si každý kdykoli mohl zdarma aktualizovat firmware svého přehrávače a funkcí BD-Live. Samsung BD-P1500 proto nezestárne tak rychle jako produkce jiných značek.

Sdílet

Díky BD-Live je možné na discích, které jsou touto technologií vybaveny, nacházet stále nové a nové informace. Pomocí technologie BD-Java, která je součástí všech Blu-ray profilů, tak lze v Samsung BD-P1500 spouštět například hry a další drobné programy. Online interaktivitu zajistí internet. Kromě toho lze snadno online stahovat bonusy k filmům v Blu-ray, či se účastnit online diskusí k nim.

Štíhlý design s lesklým černým povrchem klavírní černě a jemným modrým LED světlem doplňují nové Full HD LCD televize Samsung řady 5 ve stejném designu. Jako komplet vám v obýváku vytvoří vrcholně estetický zážitek i pouhou svojí přítomností. Umožní sledovat filmy v nejvyšší možné kvalitě a zajímavá je i cena: Přehrávač Samsung BD-P1500 v kombinaci s 37“LCD Samsung řady 5 pořídíte už za cenu pod 40 tisíc korun!

Samsung BD-P1500 je připraven poskytnout věrnou interpretaci filmu, a to v té nejvyšší, Full HD kvalitě. Je totiž plně (1:1) kompatibilní se zobrazením 24 snímků za sekundu jako je klasický filmový formát. Nastavení funkce Movie Frame (24Fs) na ON (zapnuto), umožní nastavit HDMI 1.3 výstup na 24 snímků za sekundu, což přinese ostrý a věrný kinosálový zážitek. Oba přístroje také podporují 60Fs režim pro rozšíření kompatibility s mnoha současnými HD televizory.

Majitele rozsáhlých DVD sbírek potěší, že Blu-ray novinka Samsung BD-P1500 je plně zpětně kompatibilní se standardními DVD a CD formáty, včetně DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, CD a CD-R. Přehrávání multimediálního obsahu v nejrůznějších formátech je stejně rychlé a snadné v rozlišeních 720p, 1080i i 1080p. Easy Top Menu umožňuje uživatelům měnit písmo a velikost titulků a nadpisů menu podle svého vkusu, stejně tak mohou ovlivnit i grafiku menu a barvy pozadí.

HDMI 1.3 připojení také poskytuje technologii HDMI CEC (Anynet+), díky které je možné obsluhovat jedním dálkovým ovládačem přehrávač, televizor a další audio/video zařízení značky Samsung. Navíc jsou díky HDMI připojení všechny modely schopné převést standardní DVD filmy na plné HD rozlišení (1080p), takže se nemusíte bát o svou sbírku klasických DVD disků. Naopak budete původní filmy na DVD sledovat ve vyšší obrazové kvalitě.

Cena přehrávače Samsung BD-P1500 je 9 990 Kč (včetně DPH).