Hlavní navigace

Samsung GALAXY S WiFi 4.0 – chytrý krok vpřed

[Tisková zpráva] Samsung představuje chytrý hudební přehrávač ve stylu smartphonu s inovacemi a možností práce s aplikacemi

Sdílet

Barcelona, Španělsko, 15. února 2011 – Společnost Samsung, přední výrobce chytrých mobilních zařízení, dnes představil chytrý přehrávač GALAXY S WiFi 4.0, nejnovější přírůstek do neustále se rozšiřující rodiny GALAXY, založené na operačním systému Android. Samsung GALAXY S WiFi 4.0, který je vybaven 4palcovým LCD displejem Super Clear, poskytuje díky platformě Android jedinečný zážitek z práce s aplikacemi a zábavnými funkcemi.

V návaznosti na celosvětový úspěch chytrého telefonu Samsung GALAXY S vytvořil Samsung model GALAXY S WiFi 4.0, s cílem zprostředkovat uživatelům veškeré bohatství zážitků jako tomu bylo u GALAXY S, s výjimkou nákladů na smlouvy s operátorem. Díky video komunikaci prostřednictvím služeb VoIP a bohaté zábavě v podobě videa a hudby, s podporou mnoha kodeků, se budete s přístrojem Samsung GALAXY S WiFi 4.0 neustále dobře bavit.

„Samsung GALAXY S WiFi 4.0 je ideálním výrobkem pro multimediální nadšence, jimž jde o silný zážitek, který jim poskytne inteligentní zařízení,“ uvedl JK Shin, prezident a ředitel divize Mobile Communications společnosti Samsung. „Ze strany uživatelů, kteří jsou neustále v pohybu, existuje obrovská poptávka po přístupu k aplikacím a bohatému multimediálnímu obsahu. V případě přístroje Samsung GALAXY S WiFi 4.0 jsme vytvořili zařízení, které nabízí podobné zážitky z práce s aplikacemi jako chytrý telefon Samsung GALAXY S a navíc báječně zábavné funkce, a to za cenu, která vás nepřivede na mizinu.“

VoIP a svět aplikací

Samsung GALAXY S WiFi 4.0, který je vybaven technologií WiFi 802.11 b/g/n a operačním systémem Android 2.2 „Froyo“ (při komerčním uvedení na trh jej bude možno modernizovat na verzi 2.3 Gingerbread), vám umožní přístup k milionům aplikací, nepřebernému množství multimediálního obsahu a užitečným inovativním mobilním službám. Podpora VoIP prostřednictvím služby Skype umožňuje hovory přes WiFi a také bezplatné volání mezi uživateli služby Skype a díky přístupu ke službám sociálních sítí jako Twitter a Facebook budete neustále v kontaktu s lidmi, kteří jsou vám nejdražší. Podpora video služby Qik vám nabízí možnost bez námahy nahrávat videa a sdílet je s přáteli a příbuznými.

Díky přístupu k více než 230 000 aplikací dostupných prostřednictvím služby Android Market je Samsung GALAXY S WiFi 4.0 plně uživatelsky upravitelný inteligentní přístroj. Integrovaná podpora GPS dále rozšiřuje možnosti tohoto zařízení a umožňuje vám využívat předností mapových služeb Google a adresářových aplikací.

Video a fotografie v HD rozlišení

Fotoaparát vám dává možnost zachycovat zajímavé okamžiky z vašeho života a v podobě videozáznamů a fotografií ve vysoké kvalitě je sdílet s ostatními. Samsung GALAXY S WiFi 4.0 podporuje formát DivX HD, díky čemuž dokáže přehrát video ve vysokém rozlišení. V důsledku toho působí filmy a televizní pořady na velké, vysoce kvalitní LCD obrazovce SuperClear přirozeným a živým dojmem. Podpora nejrůznějších norem kodeků včetně MPEG4, H264, DivX, XviD a WMV je zárukou toho, že si můžete vychutnat široké spektrum obsahu, jaké je na internetu k dispozici.

Vynikající audio

„Chytrý přehrávač“ Samsung GALAXY S WiFi 4.0 se zaměřuje především na zábavu a jeho smyslem je zprostředkovat ten nejlepší možný audio a video zážitek. Technologie Samsung SoundAlive™ poskytuje bezkonkurenční kvalitu zvuku s hlubšími basami a lepším zněním tónů a umožňuje vám poslouchat oblíbené skladby přesně tak, jak umělci zamýšleli. A pro pobavení publika se díky zabudovanému stereoreproduktoru můžete o svou hudbu podělit ať už jste kdekoli.

Samsung GALAXY S WiFi 4.0 se na světových trzích začne prodávat v první polovině roku, nejprve ve Velké Británii.

Samsung GALAXY S WiFi 4.0 je vystaven na Světovém veletrhu mobilních technologií 2011 v hale č. 11.

Multimediální obsah a podrobnější informace získáte na adrese: www.samsungun­packed.com/pres­s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).