Hlavní navigace

Hit sezóny: Samsung i8000 Omnia II dnes konečně přichází na trh

[Tisková zpráva] První dodávky získal Sunnysoft; zájemci mohou řadu moderních funkcí tohoto komunikátoru s Windows Mobile 6.5 volně otestovat na všech prodejnách Sunnysoft

Sdílet

Praha 23. listopadu 2009 – Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací, mezi prvními dnes uvádí letošní hit sezóny na český trh, a sice komunikátor Samsung i8000 Omnia II se systémem Windows Mobile 6.5 Professional. Kapesní počítač nabízí nejmodernější technologie, špičkovou zábavu a řadu nových funkcí, které mohou zájemci dokonce otestovat na všech našich kamenných prodejnách v Praze a Brně.

Samsung i8000 Omnia II Rose Black
Nástupce velmi úspěšného modelu Samsung Omnia i900 udělal oproti předchůdci ohromný skok kupředu a přináší ty nejmodernější technologie a špičkovou výbavu. Omnia v latině znamená „vše“ a v arabštině „přání“. Spojuje vysoce výkonný obsah, stylový design, zábavu, ale i dynamické multimediální zážitky. Vybaven je operačním systémem Windows Mobile 6.5 Professional (Windows Phone), navíc se pyšní uživatelským rozhraním TouchWiz 2, které je patentované přímo společností Samsung.

Windows Mobile 6.5 Professional
Díky operačnímu systému Windows Mobile 6.5 Professional, který nabízí prostor pro mnoho užitečných programů, si každý uživatel může optimálně navolit preferované funkce. Snad každého potěší sada Microsoft Office s nejčastěji využívanými programy Word, Excel a PowerPoint. Odesílání a přijímání e-mailů je možné prostřednictvím Outlooku.

Ohromný displej
Klíčovým prvkem Samsungu i8000 Omnia II Rose Black je její displej. Omnia přichází s největším AMOLED displejem na trhu. A to s úhlopříčkou 3,7" o rozlišení 480×800. Dotykový displej používá odporovou dotykovou vrstvu. Na velmi jemném a skvělém displeji si můžete vychutnat nekonvertované filmy ve formátech DivX, XviD.

5MPx fotoaparát s moderními funkcemi
Samsung i8000 Omnia II nabídne i velmi kvalitní 5MPx CMOS fotoaparát, vybavený nejnovějšími funkcemi jako je autofocus (AF), diodový blesk, natáčení videa o rozlišení 720×480 a dále pak systémy pro detekci obličeje a úsměvu během focení a také režim auto-panorama.

Patentované rozhraní TouchWiz 2
Samsung i8000 Omnia II se pyšní vylepšeným uživatelským rozhraním TouchWiz 2, které navíc podporuje 3D grafiku. To je hlavně využito u multimediálního přehrávače 3D Media Gate, dále u 3D map a v neposlední řadě také u interaktivních 3D her. A samozřejmě funkce „přetahování ikon“. Toto ovládání lze snadno vypnout.

2GB paměť s možností rozšíření
Samsung nabízí 2 GB prostoru pro uživatelská data s možností rozšíření paměti přes microSDHC slot.

800Mhz procesor
Srdcem Samsung i8000 Omnia II je svižný procesor s taktem 800 MHz, což je další vylepšení oproti její předchůdkyni. To eliminuje dlouhé prodlevy u jednotlivých úkonů, zajišťuje velmi rychlou odezvu celého systému a celkově příjemnou a pohodlnou práci se zařízením.

Další zajímavé funkce
Samsung i8000 Omnia II podporuje GPS. Nechybí ani navigační a geo vyhledávací funkce, takže uživatelé mohou snadno zjistit svou polohu všude, kam je jejich práce nebo osobní život přivede.

U přenosů dat Samsung přichystal všechny nejmodernější technologie. Dovoláme se ve všech 4 pásmech. Můžeme těšit na HSDPA, 3G sítě, HSUPA, EDGE a GPRS třídy 10. Samozřejmě nechybí Wi-fi ani Bluetooth druhé generace. Ovšem další novinkou je konektor pro připojení komunikátoru k počítači či na nabíjení. To obstará velmi používaný microUSB.

Tento skvělý multimediální a pracovní komunikátor je zabalen do atraktivního kabátu a s tloušťkou pouhých 12 mm skvěle padne do ruky či kapsy.

O Sunnysoft s.r.o., divize Obchod
Sunnysoft s.r.o. poskytuje firmám, společnostem i jednotlivcům komplexní podporu jejich rozvoje za pomoci mobilních technologií. Díky desetiletým zkušenostem a působení na trhu dnes patří Sunnysoft mezi vyhledávané specialisty s nejširší nabídkou mobilních telefonů, smartphonů, GPS navigací a příslušenství.

Na českém a slovenském trhu výhradně zastupujeme značky Powertraveller (www.solarnina­bijecky.cz), Brodit (držáky mobilních zařízení a navigací do aut, www.brodit.cz), a dále značky Krusell (pouzdra a brašny) a Sygic (softwarová navigace).

Ve společnosti Sunnysoft tvoří divize Obchod společně s Mobilním řešením pro firmy a Vývojem software pro koncové uživatele tři hlavní pilíře její činnosti. V roce 2009 jsme se umístili v žebříčku firem TOP 100 ICT, získali titul IT produkt 2009 za řešení mControl a uvedli na trh značku Powertraveller. Více na www.sunnysoft.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).