Hlavní navigace

Samsung na výstavě COMMUNICASIA 2007 představil nejnovější mobilní technologie

[Tisková zpráva] Samsung na výstavě COMMUNICASIA 2007 představil nejnovější mobilní technologie

Sdílet

Řada Ultra Edition II zazářila na veletrhu Communicasia
Samsung Electronics Co., Ltd., vedoucí světový výrobce mobilních telefonů a telekomunikačních systémů, představil 53 mobilních telefonů a své nejnovější mobilní technologie na veletrhu CommunicAsia 2007. Hvězdami programu byly Ultra Edition UU 12.1 (U700), nejmenší HSPDA vysouvací telefon s elegantním designem, Ultra Edition II 10.9 (U600) vysouvací telefon 2,5 G a vzrušující řada stylových telefonů včetně SGH-E950, E840 a J600. Samsung také poprvé představil světu Mobile WiMAX U-RAS Hub System (HS) a Convergence System (CS).

Různorodé a inovativní technologie a telefony, jako jsou nové modely řady Ultra Edition II a technologie Mobile WiMAX, potvrzují vedoucí pozici Samsungu na světových trzích, kde je známý jako jednička v oblasti design a společnost, která neustále míří vpřed a investuje do vývoje a výzkumu, aby přispěla k rozvoji trhu a zájmu zákazníků o inovativní a moderní technologie.

Geesung Choi, prezident Telecommunications Network Business společnosti Samsung říká: ”Uvedení řady Ultra Edition I je důkazem našeho strategického zaměření na nejvyšší/nejná­ročnější segment zákazníků. Navíc je naše vize budoucnosti mobilních technologií blíže k realitě díky úspěšné demonstraci technologie Mobile WiMAX, která zdůrazňuje mobilní zařízení jako budoucí hub všech druhů komunikace. Samsung se chystá zvýšit svůj zájem o trh jižní Asie a proto budeme nabízet širokou škálu mobilních telefonů přizpůsobených lokálním podmínkám.”

ULTRA EDITION II
Na obrovském úspěchu řady Ultra Edition představené v červnu 2006, založil Samsung novou řadu, nazvanou Ultra Edition II, která slučuje nejlepší pokročilé technologie, revoluční design a nezbytné obchodní i spotřebitelské multimediáln funkce do čtyř nejtenčích, nejvýkonnějších a nejhezčích mobilních telefonů. Řada Ultra Edition II obsahuje dva stylové a funkční vysouvací modely – Ultra Edition 10.9 (U600) a Ultra Edition 12.1 (U700), kovové véčko Ultra Edition 9.6 (U300) a klasický Ultra Edition 5.9 (U100). Každý z těchto modelů nabízí pokročilé vlastnosti jako je 3MPx digitální fotoaparát a videokamera, vysokorychlostní internetové připojení a také široké multimediální a audio funkce.

„Věříme, že řada Ultra Edition II v sobě spojuje vše, co dnešní spotřebitel požaduje od mobilního telefonu. Svým unikátním designem a bezvadným výkonem zaujmou mobily z této řady jihovýchodní Asii – ať už to budou profesionálové, kteří mobil potřebují především k práci, milovníci módy a stylu, kteří ocení dokonalý vzhled, nebo fanoušci multimédií,“ říká Geesung Choi, prezident Telecommunications Network Business společnosti Samsung.

Jako důkaz toho, že Samsung ví přesně, co spotřebitelé chtějí, každý z těchto mobilních telefonů se může pochlubit designem, který zlepšuje uživatelský komfort a který byl vyvinut a upraven na základě jejich požadavků. Jsou to například navigační tlačítka pro ovládání multimediálních funkcí a vzhled inspirovaný šperky.

Telefony řady Ultra Edition II jsou tenčí a výkonnější než modely předchozí řady a přinášejí ještě pokročilejší funkce a vylepšený design. Pouze v řadě Ultra Edition II použil Samsung technologii Optimized Power Usage Solution (OPUS), která ještě více zvětšuje odstup mezi přístroji této řady a ostatními výrobky na trhu. OPUS zajišťuje maximální výkon tím, že prodlužuje dobu hovoru o 10 %, zvyšuje úspory energie o 30 % a kapacitu baterie o 10 %. Technologie Smart Surface Mounting Technology (SSMT), také vyvinutá společností Samsung, vznikla původně pro řadu Ultra Edition, ale stala se jednou z nejdůležitějších i v řadě Ultra Edition II. S její pomocí bylo možné snížit počet dílů, ze kterých se telefony skládají a zmenšit tak jejich hlučnost a rušení.

Řada Ultra Edition II se také zaměřuje na stále rostoucí skupinu spotřebitelů, kteří vyžadují spojení mobilního telefonu a multimediálního přehrávače. Všechny modely této řady v sobě kombinují přehrávač bohatý na funkce a s vynikající kvalitou zvuku, která je zdůrazněna zesilovačem ICEpower® vyvinutým společnosti Bang & Olufsen®. Všechny mají také speciální ovládací rozhraní určené pouze pro ovládání přehrávače, jenož úkolem je usnadnit ovládání a poslouchání hudby. Pro snazší a rychlejší vytváření a volbu playlistů je učen software Quick PC Sync.

Ultra Edition 10.9 (U600) a Ultra Edition 12.1 (U700) – Stylové slidery
Inspirován leskem a třpytem korunních klenotů, vyzařuje Ultra Edition 10.9 (U600) eleganci a moderní styl. Vybrat si můžete ze široké palety barev, která zahrnuje safírovou modř, granátovou rudou, platinovou a měděnou/zlatou. Chytrý design modelu Ultra Edition 10.9 (U600) zahrnuje unikátní a stylové rozhraní, které umožňuje snadné ovládání. V tenkém těle se ukrývá 3,2megapixelový digitální fotoaparát, který je doplněn širokým TFT LCD displejem s úhlopříčkou 2,22 palce. Pokud vás zajímá především konektivita, oceníte model Ultra Edition 12.1 (U700), který je vybaven HSDPA datovými přenosy o rychlosti 3,6 Mbps a funkcí videotelefonu.

U600 je již na trhu v ČR za doporučenou cenu 9000,– Kč

STYLOVĚ MOBILNÍ TELEFONY
Pro zákazníky, kteří kladou největší důraz na styl a design připravil Samsung tři stylové telefony, které odrážejí nejnovější módní trendy a nejmodernější multimediální funkce. SGH-E950 je výkonný 3MPx fotomobil, vybavený vylepšenou a unikátní dotekovou navigací. SGH-E840 zaujme minimalistickým a futuristickým designem, supertenkým tělem o tloušťce pouhých 10,6 mm a zrcadlově lesklým povrchem. SGH-J600, je cenově dostupný mobil s 1,3megapixelovým fotoaparátem a výběrem z řady jasných a přitažlivých barev.

Jedna z vlastností, kterou sdílejí všechny tři modely, je Touch Sensitive Keypad. Narozdíl od běžných klávesnic, reagují dotykové klávesy již na lehký dotek a podsvícené klávesy se okamžitě modře rozzáří.

„Spojení krásy a technologie v mobilních telefonech je to, na co byl Samsung vždy hrdý. Věřím, že naše nejnovější nabídka stylových telefonů – SGH-E950, E840 a J600 – představí našim zákazníkům výběr mobilů, které plně vystihují slogan Krásná technologie. Jsem si jistý, že díky dech beroucímu designu, snadné obsluze a přitom vynikajícímu výkonu a funkčnosti, budou nejnovější stylové mobilní telefony značky Samsung přitažlivé pro maximum našich jihoasijských zákazníků,“ říká Geesung Choi, prezident Telecommunications Network Business společnosti Samsung.

SGH-E950
SGH-E950 vyvolá vzpomínky na elegantní design a luxusní zpracování úspěšného modelu SGH-E900, ale nenechte se mýlit. S novým modelem přichází i nový vylepšený vzhled a funkce. Na první pohled zaujme vylepšený způsob ovládání pomocí dotykového panelu. Aby byl telefon co nejsnáze ovladatelný, mění se ikony zobrazené na displeji v závislosti na zvolených funkcích. Najdete zde také nově vyvinuté uživatelské rozhraní a bohaté multimediální funkce – vylepšené schopnosti přehrávání hudby, fotoaparát s rozlišením 3,2 megapixelu, výkonnější emailový klient, přístup k internetu a mnohem pohodlnější nástroje pro stahování souborů. Žádný ze zákazníků neodolá luxusnímu metalickému povrchu tohoto vynikajícího mobilního telefonu.

SGH-E840
Nejtenčí vysouvací mobilní telefon na světe SGH-840 je perla mezi telefony. Září úžasným zrcadlovým displejem a svým pouhých 10,6 mm tenkým tělem předčí ostatní přístroje svým vzhledem a uspokojí vytříbený vkus a smysl pro styl každého milovníka módy. Dotyková klávesnice je skrytá pod vysouvacím skleněným krytem, jehož metalický lesk doplňuje stylový vzhled mobilu.

SGH-E840 využívá k připojení k internetu nejnovější verzi internetového prohlížeče NF v3.4, který je vyvíjen speciálně pro použití v mobilních telefonech. Výkonný a snadno přizpůsobitelný prohlížeč otáčí webové stránky na displeji na šířku a umožňuje použít zoom v rozsahu 25 – 100 %, což umožňuje pohodlné prohlížení internetových stránek i na displeji mobilního telefonu.

SGH-E840 se prodává v několika přitažlivých odstínech: stříbrné (Ice Silver), růžové (Candy Pink), zlaté (Topaz Gold) a modré (Noble Blue).

SGH-J600
První, čím vás SGH-J600 upoutá budou intenzivní barvy, které jsou zdůrazněny vyhlazeným povrchem a chromovým lemem. Zákazníci si mohou vybrat z neobvyklých, poutavých odstínů – mobilní telefon je k dispozici v tmavě šedé (Dark Gray), purpurové modré (Purple Blue), chladně stříbrné (Cool Silver) a korálově růžové (Coral Pink).

SGH-J600 potěší každého, kdo rád a často fotografuje a poslouchá hudbu. Fotoaparátem o rozlišení 1,3 megapixelu, čtyřnásobným digitálním zoomem pořídíte kvalitní barevné snímky a vestavěný hudební přehrávač umožní poslouchat hudbu ve formátech MP3, AAC, AAC+ a e-AAC+, Abyste si mohli obojího užít do sytosti, je SGH-J600 vybaven slotem pro paměťovou kartu MicroSD.

E950 bude v jihovýchodní Asii k v prodeji od července, E840 a J600 jsou již v prodeji. Samsung Zrt., ČR, zvažuje uvedení J600 na český trh, doporučená cena se pak bude pohybovat kolem 4 200,.- Kč.