Hlavní navigace

Samsung slaví zisk ocenění TIPA Award 2009 pro kameru SMX-F34

[Tisková zpráva] Samsung společně s kamerou SMX-F34 získal prestižní ocenění Technical Image Press Association (TIPA) Award 2009, což znamená, že kamera Samsung SMX-F34 je nejlepší ve své kategorii.

Sdílet

Samsung Electronics Co., Ltd. slaví zisk prestižního ocenění pro nejlepší foto, video a digitální přístroj v Evropě TIPA Award 2009, které každoročně udílí nezisková asociace složená z 29 zástupců z 13 odborných redakcí z celé Evropy. Ocenění TIPA Award 2009 získala digitální kamera Samsung SMX-F34 s vnitřní flash pamětí s kapacitou 16GB. Videokamera Samsung SMX-F34 je kompaktní multimediální model nové generace, navíc kompatibilní s YouTube™.

Model SMX-F34 je vybaven výkonným 680kilopixelovým CCD snímačem, který poskytuje rozlišení 720×480, a obsahuje také nový zobrazovací procesor společnosti Samsung, který koncovému uživateli dramaticky umocňuje celkový prožitek z digitálního zobrazení. Tento procesor umí vytvářet videozáznam vyšší kvality, obsahuje funkce 3D redukce šumu, rozpoznání tváře až u pěti osob, je vybaven jasnější 2,7" LCD obrazovkou a používá kompresi H.264.

Videokamera SMX-F34 se také skvěle hodí pro uživatele, kteří využívají služby založené na technologii YouTube™ a chtějí pořízené videonahrávky umístit na internetový server a podělit se o ně s přáteli a rodinou.

Na českém trhu však budou k dispozici pouze sesterské modely Samsung SMX-F30 a SMX-F33, jenž se od svého oceněného modelu SMX-F34 liší pouze v jednom parametru. Touto odlišností je velikost paměti, jinak jsou kamery svými technickými parametry identické. Videokamera Samsung SMX-F34, pyšnící se titulem TIPA Award 2009, disponuje vnitřní flash pamětí o kapacitě 16GB. Model prodavaný na českém trhu, model SMX-F33 disponuje vnitřní flash pamětí o kapacitě 8GB a model SMX-F30 nem integrovanou pamět, ukládání dat probíhá na paměťové karty flash SD, SDHC a MMC+.

Kamery Samsung SMX-F33 a SMX-F30 tak nabízí výkon a kvalitu kamery s TIPA oceněním „nejlepší ve své třídě“ pouze se sníženou kapacitou paměťového média.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).