Hlavní navigace

Samsung uvádí na trh ultratenký kapesní přehrávač K3

[Tisková zpráva] Samsung Electronics představuje MP3 přehrávač K3. Elegantní a extrémně tenký MP3 přehrávač K3 se zařadí po bok oblíbené K5 s externím oldschoolovým reproduktorem, za který by se nemusel stydět ani James Bond a T9, která si lehce poradí i s videem a bluetooth.

Sdílet

Nová K3 je ultraštíhlá, pouze 6,95 milimetrů tenká a váží pouhých 50 gramů. Drobná schránka ovšem skrývá obrovské možnosti. Moderní, luxusní, vysoce lesklé tělo má kolem hran ocelový rámeček, který propůjčuje přehrávači stylový vzhled a chrání jej před poškrábáním nebo nárazy.

Elegantní černé tělo základního modelu je vybaveno 1,8“ OLED obrazovkou, na které si lze prohlížet fotografie ve formátu JPEG uložené v 1 až 8 GB* paměti přehrávače. 1,8" OLED obrazovka umožňuje čistější zobrazení barev; nedochází k žádné změně kvality obrazu, a to ani při pohledu ze strany. Fotografie a obrázky uložené v přehrávači lze prohlížet a poslouchat při tom hudbu ve formátu MP3 nebo WMA. Pokud obrazovku s dotykovým panelem přestanete používat, beze stopy splyne s designovým povrchem přehrávače.

Přístroj je vybaven dotykovým ovládáním pro pohyb ve 4 směrech, který umožňuje snadné ovládání lehkým dotykem. Podsvětlení tlačítek OLED nabídky usnadňuje ovládání přehrávače i za tmy.

Ani ostatní rozměry K3 z něj nedělají bumbrlíčka. Přehrávač s mírami 96×44×6,95 mm se vejde do každé kapsy a ve většině z nich nebude ani vidět. Na výběr máte ze čtyř velikostí paměti – 1, 2, 4 a 8 GB* a také ze tří barevných variant. Ať už si vyberete elegantní černou, energickou červenou či uklidňující zelenou, K3 se hodí pro každou příležitost.

Až 2000 skladeb ve formátech MP3 či WMA (i s Windows Media DRM) umožňuje poslech v nejvyšší kvalitě, přesto si lze vybrat navíc ještě mezi pěti režimy přednastaveného ekvalizéru (Normal/Vocal/Bass Boost/3D Sound/Concert Hall). Kátrojce samozřejmě nechybí ani FM rádio. Součástí balení jsou sluchátka EP370, která jsou kalibrována speciálně pro K3, takže při poslechu hudby neunikne žádný tón. Přenos hudby do přehrávače usnadní chytré Samsung Media Studio (SMS). Stejně jako ostatní přehrávače značky Samsung, je i K3 vybavený technologií DNSe.

Přehrávač K3 v kapacitách 1 / 2 / 4 GB je počínaje dnešním dnem v České republice k dispozici za doporučenou cenu 3 490 Kč / 3 990 Kč / 5 490 Kč včetně DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).