Hlavní navigace

Efektivní řízení zakázek ve stavebnictví a strojní výrobě se SAP Business One

[Tisková zpráva] Pardubice, 31. května 2010 – společnost FRK s.r.o. zabývající se stavební, strojní a zámečnickou výrobou si pro řízení firemních procesů zvolila informační systém SAP Business One. Implementaci zajišťuje autorizovaný GOLD partner společnosti SAP v oblasti řešení SAP Business One – firma Versino CZ s.r.o.

Sdílet

Hlavním důvodem pro zavedení nového informačního systému ve společnosti FRK s.r.o. je potřeba sjednocení všech procesů a informací v jednom podnikovém informačním systému a implementace nástrojů proaktivního řízení s důrazem na poskytování aktuálních výstupů pro vyhodnocování zakázek z pohledu dodržování plánovaných nákladů a stanovených termínů.

Požadavkům společnosti FRK s.r.o. nejlépe vyhovělo oborově přizpůsobené řešení Versino Project Factory™ na platformě informačního systému SAP Business One. Řešení Project Factory™ rozšiřuje standardní vlastnosti SAP Business One o výkonné nástroje pro plánování a řízení zakázek (projektů) dle finančních ukazatelů a časových milníků včetně možnosti analyzovat, plánovat a řídit finanční zdroje (cash-flow) na úrovni každé zakázky.

Díky tomu, že firma SAP právě uvedla na trh novou verzi informačního systému SAP Business One 8.8, může společnost FRK s.r.o. využívat všechny nové vlastnosti a funkce, které tato inovovaná verze nabízí – výrazně inovované uživatelské rozhraní, rozšířené možnosti vykazování a analýz, zjednodušení firemní procesů, vyšší výkon a další.

Projekt dodávky a implementace informačního systému SAP Business One je spolufinancován z programu „OPPI – ICT v podnicích“.

Více informací o SMB řešeních SAP lze získat na webových stránkách www.sap.cz/smb nebo www.sap.cz/sap_smb.

O SAP
SAP je největším světovým dodavatelem softwaru pro informační systémy podniků a organizací všech velikostí. Celkově více než 33,200 zákazníků ve 120 zemích světa využívá přes 100,600 instalací SAP software. Na českém trhu působí společnost SAP od roku 1992 a dosud získala více než 520 českých zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací státní správy a samosprávy. Mezi zákazníky patří nejen menší a střední firmy, ale i velké společnosti a organizace.

Řešení mySAP Business Suite postavené na platformě SAP NetWeaver napomáhá organizacím a společnostem v potřebných inovacích a změnách, které zlepšují vztahy k zákazníkům a občanům, vylepšují spolupráci s externími partnery a organizacemi a zvyšují efektivitu procesů uvnitř podniků a organizací. SAP je veřejně obchodovatelnou společností na několika světových burzách, včetně Frankfurtské burzy a NYSE. Více informací najdete na www.sap.com/cz.

O VERSINO CZ
Společnost Versino CZ, s.r.o. je předním dodavatelem podnikových řešení pro malé a střední firmy na platformě informačního systému SAP® Business One v České republice.

Jako certifikovaný SAP a IBM Business Partner nabízí Versino CZ, s.r.o. pro zákazníky z oborů výroba, distribuce a profesionální služby integrovaná a procesně přizpůsobená řešení na platformě SAP® Business One a IBM – Versino Solution Factory™. Dále společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí vlastní úpravy a obecná rozšíření standardní funkcionality SAP® Business One.

Společnost Versino CZ, s.r.o. byla v letech 2006, 2007 a 2008 vyhodnocena jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP Business One v České republice. V roce 2009 společnost Versino CZ, s.r.o. získala statutu SAP GOLD Partner.

Více informací lze získat na www.versino.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).