Hlavní navigace

SAP je nejlepší německý zaměstnavatel

[Tisková zpráva] Společnost SAP (NYSE: SAP) dnes oznámila, že zvítězila v anketě „Nejlepší německý zaměstnavatel” již čtvrtým rokem po sobě. Podobná ocenění firma získala i v dalších zemích, například v Japonsku a Indii. Ocenění má pro SAP velký význam, jelikož potvrzuje dlouhodobou snahu SAP poskytovat atraktivní pracovní nabídky a příjemné pracovní prostředí pro své zaměstnance na celém světě.

Sdílet

Soutěž každoročně pořádá institut Great Place to Work (GPTW) s partnery jako německý business časopisy Capital, HR magazine, Impulse a další. Firma SAP získala ocenění v kategorii firem nad 5000 zaměstnanců a tímto vítězstvím získala nominaci Institutu pro soutěž o nejatraktiv­nějšího evropského zaměstnavatele. Celkem se tento rok soutěže zúčastnilo 250 německých firem.

Zajímavostí soutěže je, že firmy nevybírala porota, ale anonymní zaměstnanci. Hodnocení proběhlo podle mezinárodně platné metodologie vyvinuté institutem Great Place to Work. Zaměstnanci odpovídali na 60 otázek v pěti kategoriích: férovost, týmová spolupráce, důvěryhodnost, hrdost a respekt vůči zaměstnavateli. Klasifikace pokrývá celé spektrum relevantních pracovních aspektů a vztahů uvnitř společnosti.

Vysoké hodnocení zaměstnanců SAP podtrhuje význam, které firma klade na svou firemní kulturu. Osobní zodpovědnost každého je samozřejmostí pro dosažení vysoké orientace na zákazníky, inovaci a povědomí o kvalitě, zároveň úsilí o dodání prvotřídních produktů. Tyto hodnoty podle zaměstnanců tvoří z SAP skvělé místo pro práci.

„Těší nás, že jsme v Německu získali ocenění nejlepšího zaměstnavatele,” řekl Claus E. Heinrich, výkonný člen představenstva, SAP AG. „Věřím, že SAP poskytuje atraktivní pracovní prostředí, které umožňuje zaměstnancům podávat výjimečné výkony. Výsledek je ocenění lidem, kteří dlouhodobě překonávají očekávání.”

V loňském roce byla pobočka SAP Labs v Indii zařazena mezi Top 10 Great Places to Work a SAP Japonsko mezi Top 20 Great Place to Work. Tato ocenění vytvářejí z SAP preferovaného zaměstnavatele v mnoha zemích po celém světě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).