Hlavní navigace

SAP jedním z hlavních partnerů Retail Summit 2008

[Tisková zpráva] Společnost SAP ČR se stala jedním ze tří hlavních partnerů 14. ročníku tradiční konference o rozvoji obchodu Retail Summit 2008.

Sdílet

PRAHA – Jedním z hlavních partnerů konference Retail Summit 2008 je společnost SAP. Díky majoritnímu podílu retailových zákazníků v TOP 100 na ní bude působit jako odborný garant a organizátor panelové diskuse, navazující první den na jednání dvou plenárních sekcí. Dalšími partnery jsou O2 (hlavní partner komunikace) a Volkswagen (výhradní dodavatel mobility).

Retail Summit je pravidelným výročním setkáním špiček českého maloobchodního trhu s tradicí od roku 1994. Klade si za cíl poskytnout účastníkům nejen informace o trendech vývoje, ale také inspiraci pro další rozvoj jejich podnikání. Mezi účastníky konference obvykle převládají top manageři či majitelé obchodních firem, zástupci dodavatelů spotřebního zboží, dodavatelé technologií, finančních a poradenských služeb a zástupci vlády i státní správy.

Konference Retail Summit 2008 se uskuteční 5.-6.2. 2008 v kongresovém centru TOP Hotelu v Praze. On-line registrace a podmínky účasti jsou na http://www.re­tail21.cz/sum­mit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).