Hlavní navigace

SAP jmenoval admirála Roberta E. Cowleyho III RET. do vedení divize pro oblast obrany

[Tisková zpráva] Praha – 12. listopadu, 2007 - Společnost SAP AG oznámila, že do funkce viceprezidenta pro oblast obrany získala zkušeného admirála Roberta E. Cowleyho III Ret. Ve své nové roli bude Cowley udržovat vedoucí pozici SAP v segmentu dodávky softwarových řešení pro organizace působící v oblasti obrany na celém světě.

Sdílet

Admirál Cowley přináší bohaté zkušenosti z vedení vysokého počtu lidí, zdrojů a rozpočtu. Do SAP přišel z centrály U.S. Navy (NEXCOM) se sídlem ve Virginia Beach, kde sloužil jako velitel a CEO. Byl odpovědný za vedení více než 15000 zaměstnanců a 3,0 miliard dolarů ročního obratu napříč celosvětovou sítí U.S. Navy centrál, obchodů, center služeb a podpory.

„Díky jeho dosavadní vynikající kariéře a řídícím zkušenostem bude admirál Cowley obrovským přínosem pro SAP a naše zákazníky,” řekl Thomas Shirk, prezident, SAP Veřejná správa. „Cowley povede uznávaný tým expertů s vynikající pověstí u zákazníků i partnerů a bude s nimi pokračovat v rozvíjení aktivit oddělení Obrany. Schopnost vedení velkých týmů společně s jeho zkušenostmi představuje významnou podporu SAP v rozvíjení silné pozice na globálním trhu.“

Za své manažerské schopnosti získal admirál Cowley ve Spojených státech amerických mnoho řádů a vyznamenání. Patří mezi ně například ocenění za zásluhy (5×), vynikající službu (2×), medaile za vedení námořnictva (3×) a významné skutky pro námořnictvo.

Cowley vystudoval univerzitu v Dallasu a magisterský diplom získal na George Mason University. Je také absolventem programu pro vrcholové manažery z Michiganské univerzity (MEP).

S více jak 30 lety zkušeností je SAP dodavatelem osvědčených a efektivních řešení, pokrývajících komplexní potřeby organizací z oblasti obrany a bezpečnosti. SAP je důvěryhodný partner a dodavatel většiny vlád členských zemí NATO a disponuje ověřenou kvalifikací umožňující organizacím resortu obrany úspěšně plnit jejich misi, šetřit peníze, čas a životy lidí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).