Hlavní navigace

Technologická konference SAP TechEd 2010 už se blíží

[Tisková zpráva] Poradí, jak získat z investic do IT okamžitou hodnotu

Sdílet

V Berlíně proběhne od 12. do 14. října mezinárodní technologická konference SAP TechEd určená pro všechny, kteří se zajímají o technologie a řešení SAP. Účastníci konference získají praktické zkušenosti, které jim pomohou dosáhnout maximální návratnosti prostředků investovaných do podnikových systémů. Dále se mohou zapojit do workshopů zaměřených na technologickou platformu SAP NetWeaver a řešení SAP BusinessObjects. Součástí programu je také řada vzdělávacích seminářů věnovaných následujícím tématům:

  • Application Lifecycle Management
  • Business Intelligence a Performance Management
  • Enterprise Information Management
  • Business Process Management, Integration, Collaboration
  • Custom Development
  • Security, Compliance, Identity a Access Management

„SAP TechEd je ideální způsob, jak zdokonalit své dovednosti, získat aktuální přehled a navázat kontakty s největšími kapacitami z odvětví. S lehkou nadsázkou se dá říci, že kdo se ho nezúčastní, jako by v oboru nic neznamenal,“ řekl na adresu konference Juraj Polerecký, Account-Based Marketing and VIP events leader, SAP CEE.

Na konferenci proběhne více jak 400 hodin workshopů a demo-ukázek prezentovaných experty, zákazníky i členy SAP komunity. SAP TechEd mimo jiné nabídne seznámení s road mapou produktů, demy, nepřeberným množstvím tipů a triků, ukázkami kódů nebo praktickými zkušenostmi členů ekosystému SAP. Konference se zúčastní také zvučná jména z řad partnerů společnosti SAP, mezi kterými nebudou chybět například Microsoft, Cisco Systems, WMware nebo IBM. Pro odlehčení je pak na večer 13. října připravena Celebration Night, kde vystoupí skupina Lifehouse.

Více informací o konferenci SAP TechEd naleznete na http://www.sap­teched.com/eme­a/

O společnosti SAP
SAP je největším světovým poskytovatel aplikačního softwaru pro podniky a organizace všech velikostí. Subjektům působícím ve více než 25 oborech umožňují řešení SAP být nejlépe řízenými organizacemi svého druhu. Společnost SAP má více než 102 tisíc zákazníků ve 120 zemích a její akcie jsou obchodovány na několika světových burzách – včetně Frankfurt Stock Exchange a NYSE – pod kódovým označením „SAP“. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala přibližně 900 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.

Portfolio SAP BusinessObjects mění způsob fungování organizací prostřednictvím propojení lidí, informací a podnikání. Díky otevřeným řešením, která pracují v heterogenních prostředích a v oblastech jako jsou „business inteligence“, řízení informací, řízení výkonnosti firem a kontrola, řízení rizik a dodržování standardů, umožňuje portfolio SAP BusinessObjects organizacím každodenně uskutečňovat jejich vytýčené strategie.

Více informací najdete na www.sap.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).