Hlavní navigace

SAS Institute: povýšení a posila

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika (5. října 2006) - Obchodní oddělní české pobočky největší soukromě vlastněné softwarové firmy SAS Institute má nového ředitele. Stal se jím specialista na Business a Customer Intelligence Petr Šlajchrt. SAS Institute, který byl nedávno nezávislou analytickou společností Butler Group označen za lídra v oblasti řízení výkonnosti (Performance Management), dále rozšiřuje tým svých konzultantů. Čerstvou posilou je specialista na datové sklady a Data Mining David Legát.

Sdílet

Petr Šlajchrt (1974) působí v SAS Institute už osmým rokem a doposud pracoval jako Solution Sales Manager s hlavním zaměřením na oblast Customer Intelligence. Ve funkci obchodního ředitele bude mít na starosti rozvoj nových obchodních segmentů a řízení obchodu ve finančním a telekomunikačním sektoru. Petr Šlajchrt hovoří anglicky, je ženatý a má syna Davida. Mezi jeho záliby patří sálová kopaná, golf a letecké modelářství.

David Legát (1979) se u předchozího zaměstnavatele, společnosti Cetelem, věnoval vývoji a implementaci rizikových skóre. Je absolventem Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze a dále pokračuje v doktorandském studiu na Katedře pravděpodobnosti a matematické statistiky tamtéž. Hovoří anglicky a ve volném čase se věnuje sportu, zejména cyklistice a golfu.